ХСП і “Бет-Ел”: продовження початого

Місіонер зі складу тактичної групи ХСП-Маріуполь Василь Гардубей нещодавно відвідав зібрання членів католицької харизматичної спільноти “Бет-Ел” у Тернополі.

Його завданням було представити присутнім діяльність Християнської Служби Порятунку на прифронтових територіях Донбасу та закликати спільноту в цілому і кожного її члена зокрема до спільного служіння людям, які страждають від наслідків війни. При цьому, були представлені можливі напрями спільнотового служіння у просторі ХСП через участь у діяльності  Молитовного Щита та Волонтерського Крила ХСП, а також, як регіональний рекрутинговий центр ХСП.

Фронтовий волонтер ХСП та член спільноти “Бет-Ел” Володимир Салук так відгукується про цю подію на своїй сторінці у Facebook:

“Друзі, минулого тижня в м. Тернопіль приїжджав служитель ХСП-Маріуполь Василь Гардубей. На вечірній молитовній зустрічі він завітав до харизматичної спільноти “Бет-Ел”. Гість із Місійної Землі приніс нам Добру Вість!) Всі могли почути про те, як потужно діє Бог посеред вас, як змінюєтесь ви і люди довкола. Цікаво було почути про ваші нові задуми і їх поступові втілення, про потреби й проблеми насущні. Василь зумів донести присутнім заклик до молитовної підтримки і пропозицію долучатися до співпраці з ХСП в будь-якій формі. Гадаю, що ці слова не залишили нікого байдужим. Надіюся, що це стане ще одним дзвіночком для тих, котрі захочуть долучитися до вас в якісь мірі.
На тій зустрічі попередньо обговорювалась тема “Моє місце в спільноті, служінні”. Виступ і свідчення Василя були дуже доречними. Він став для нас живим прикладом відкритості, відваги і слідуванням за Богом. Після зустрічі багато людей підходило до Василя поспілкуватися, приємно було зустрітися з Василем і двом ротаційним волонтерам (В. Салук та Ю. Гаращенко).
Дуже дякуємо за вашого посланця!
Дякуємо тобі, Василю за живе і будівне свідчення!)
Будемо співпрацювати і до нових зустрічей!
Христос посеред нас!

Нагадаємо, що зазначені вище можливі напрямки участі спільнот / парафій / церковних організацій у служінні ХСП, зокрема передбачають:
1. УТВОРЕННЯ МОЛИТОВНИХ ГРУП, які входитимуть до складу Молитовного Щита ХСП, або ж долучення до постійної молитви в інтенціях ХСП уже існуючих у парафіях молитовних середовищ.
2. УТВОРЕННЯ ВОЛОНТЕРСЬКИХ ОСЕРЕДКІВ, які підтримуватимуть служіння передових підрозділів ХСП (капеланів, місіонерів, рятувальників, фронтових волонтерів) у сферах фінансового, матеріального та технічного забезпечення; збір та транспортування гуманітарної допомоги для потребуючих (продуктів, одягу, ліків, засобів особистої гігієни та побутової хімії, будівельних матеріалів тощо); прийом та гостювання на короткостроковій основі груп дітей та дорослих із прифронтових територій з метою їх реабілітації; підтримка гуманітарних акцій для цільових груп мешканців «сірої зони» (багатодітні родини, діти-сироти, діти з неблагополучних родин, неповносправні люди, самотні люди похилого віку тощо); реалізація шефських програм щодо сиротинців, шкіл, територіальних громад тощо, які знаходяться у зоні війни тощо.
3. УТВОРЕННЯ РЕКРУТИНГОВИХ ЦЕНТРІВ, які покликані поширювати інформацію про діяльність ХСП у відповідних регіонах, здійснювати первинний контакт з можливими кандидатами для служіння у передових чи тилових підрозділах ХСП та сприяти проходженню ними необхідної формації і підготовки, формувати резерв служителів за цільовими напрямами.

Be the first to comment on "ХСП і “Бет-Ел”: продовження початого"

Залишити відповідь