ХСП-Мар’їнка: свято милосердя посеред війни

Що таке милосердя посеред війни? Це просто залишатися людиною і бачити  людей в оточуючих, які мріють, страждають, помиляються, зневірюються, ненавидять… Але, можливо навіть не усвідомлюючи цього, так прагнуть Любові. Тієї самої, яка довготерпить, милосердствує, не заздрить, не величається, не надимається, не поводиться нечемно, не шукає тільки свого, не рветься до гніву, не думає лихого, не радіє з неправди, але тішиться правдою, усе зносить, вірить у все, сподівається всього, усе терпить! Любові, яка ніколи не перестає. (Перше послання Павла до коринтян на 13:4-8).

Саме у явленні такої Любові у простих щоденних справах та словах і полягає місія Християнської Служби Порятунку у прифронтовій зоні. Наприклад, у спілкуванні з дітьми територіального центру для неповносправних дітей Мар’їнки. Ці діти знають ціну істинної радості та щирої уваги. Їх серця не обдуриш.

І кожне сказане слово тут має особливе значення та сенс. Це привілей та відповідальність.

Милосердя має багато граней та форм свого вилиття у життя дуже різних людей. Людей війни, від якої страждають не лише діти, але й брутально втягнуті на її орбіту  дорослі. Зокрема, і солдати, які ще вчора були кимось іншим – вчителями, будівельниками, музикантами… Тому одним із завдань нещодавно відкритого Місіонерського центру ХСП у Мар’іїнці  є також і посильна опіка над військовими. Наприклад, їх годування, часто прямо на бойових позиціях. Дбайливо зготована домашня їжа нагадує рідну оселю та відігріває душу.

Ну і звичайно найвищим виразом милосердя є засвідчити людям, що шукають Любові, її єдине справжнє джерело – Бога.

Війна ХСП у прифронтовій зоні з голодом душевним, тілесним та духовним у життях людей триває…

 

Be the first to comment on "ХСП-Мар’їнка: свято милосердя посеред війни"

Залишити відповідь