ХСП опікується дітьми «сірої зони»

І приносили до нього дітей, щоб доторкнувся їх, але учні забороняли їм. 14 Бачивши Ісус те, виявив незадоволення і сказав їм: «Пустіть дітей приходити до мене, не бороніть їм: таких бо Царство Боже. 15 Істинно кажу вам: Хто Царства Божого не прийме, як дитина, – не ввійде до нього»

Особливу увагу та опіку Християнська Служба Порятунку приділяє дітям прифронтових населених пунктів.

Розповідає рятувальник ХСП Оксана Завадська: «Діти війни потребують особливої допомоги, особливої присутності, піклування. Завдяки Християнській Службі Порятунку ми можемо бути тут разом з ними. Радіти, гратися, любити, мріяти, вчитися довіряти Богу».

Рятувальники ХСП вже протягом місяця щотижня бувають у дитячому садочку «Лелека» прифронтового Виноградного.

«Наші зустрічі відбуваються щонеділі уже протягом місяця. Маленькі, з щирими радісними посмішками, довірливо зустрічають нас. Намагаємося приділити увагу кожній дитині. Вони відкриті до нашої любові», – говорить Оксана. 

Сестри Марія та Наталія також завітали у гості до діток у садочок. 

«Дітки були досить здивовані, перший раз вони побачили монахиню. Годинку ми з ними розмальовували  картинки та співали. Вже під кінець нас дітки обіймали та тішилися», – розповідають сестри.

Також діткам показували справжні фокуси.

ХСП дякує жертводавцям: парафіянам села Дунаївці, що у Хмельницькій області, де місцевим парохом є капелан ХСП о. Валентин, о. Павлу Вишківському, о. Едуарду Каві.

Серед іншого вони надали і необхідні речі для персоналу садочка.

Be the first to comment on "ХСП опікується дітьми «сірої зони»"

Залишити відповідь