ХСП продовжує співпрацю з акцією «Папа для України»

Фото з сайту popeforukraine.com.ua

Волонтери ХСП взяли участь у зустрічі Технічного Комітету Гуманітарної Ініціативи Святішого Отця Франциска «Папа для України» з  представниками організацій, які розпочали роботу над реалізацією проектів в рамках зазначеної Ініціативи. Волонтерське Крило ХСП на засіданні представили координатор ВК ХСП Вікторія Сухореброва і директор благодійного фонду «Християнська Служба Порятунку» Наталя Лучко.

Наталія Лучко

Вікторія Сухореброва

Ця подія поєднала в собі пастирські настанови з боку Голови Технічного Комітету єпископа Яна Собіло,  надання з боку членів Технічного Комітету важливих порад щодо юридичних, фінансових та бухгалтерських аспектів реалізації проектів, обмін досвідом та знайомство між представниками різних партнерів акції «Папа для України».

Наталя Лучко представила присутнім загальну інформацію про діяльність ХСП та проекти, які ХСП реалізує у рамках співпраці з акцією «Папа для України», а саме великий проект по забезпеченню паливом мешканців сіл «сірої зони» та малий проект по наданню спеціального ігрового майданчика для хворих на ДЦП дітей, які навчаються та проходять курс реабілітації у школі-інтернаті у Кремінній.

Детальніше про зустріч  читайте на сайті акції «Папа для України» http://popeforukraine.com.ua/uk/

 

Довідка: “Папа для України”  спеціальна гуманітарна акція Святішого Отця Франциска, спрямована на допомогу всім жителям України, які постраждали від війни на сході або стали внутрішніми переселенцями.

24 квітня в католицьких церквах Європи відбулася збірка на потреби постраждалих від війни в Україні, яку Папа Франциск оголосив 3 квітня. Перед усім Святіший Отець пожертвував значний внесок особисто від себе. Зібрані пожертвування будуть призначені виключно для населення, що постраждало внаслідок війни, без поділу щодо віри, конфесії чи етнічної приналежності.

Для розподілу цього фонду Папа вирішив установити “in loco” відповідний технічний Комітет, що складатиметься з Голови та чотирьох членів. Головою вищезгаданого Комітету Папа Франциск призначив Його Преосвященство єпископа ЯНА СОБІЛО, Єпископа помічника Харківсько-Запорізької Дієцезії Римсько-Католицької Церкви в Україні.

Папська акція для України має на меті показати втомленим війною українцям любов і турботу Католицької Церкви. Духовне та моральне становище людей, які постраждали від війни, дуже складне. Папська допомога має стати для них промінням радості та надії, що брати і сестри в Європі не забувають про них.

Оскільки йдеться про особисту ініціативу Папи Франциска, остаточними відповідальними за неї будуть Державний Секретаріат та Папська Рада «Cor Unum», через Апостольську Нунціатуру в Україні. На Папську Раду, зокрема, покладена відповідальність загального нагляду над технічним виконанням ініціативи, а також оцінювання технічних питань щодо проектів та остаточних їх затверджень.

#popeforukraine

Be the first to comment on "ХСП продовжує співпрацю з акцією «Папа для України»"

Залишити відповідь