ХСП продовжує співпрацю з CIMIC

Християнська Служба Порятунку продовжує активну співпрацю з Управлінням Цивільно-військового співробітництва Збройних Сил України –  CIMIC. Така співпраця постійно триває як у прифронтовій зоні, так і в тилу.

Зокрема, нещодавно волонтери ХСП підтримали CIMIC в процесі відправлення крупної партії необхідної гуманітарної допомоги  мешканцям Бахмута.

 

 

 

 

Нагадаємо, що з метою недопущення створення передумов гуманітарної катастрофи у районах проведення антитерористичної операції, виникнення соціальної напруги на іншій території України, формування позитивної громадської думки щодо діяльності Збройних Сил України під час дії особливого періоду, введення правового режиму воєнного чи надзвичайного стану, у операціях з підтримання миру та безпеки, ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій вищим військовим керівництвом було прийнято рішення про впровадження системи цивільно-військового співробітництва у Збройних Силах України.

Цивільно-військове співробітництво Збройних Сил України було започатковано у травні 2014 року як пілотний проект. На той час у зоні проведення антитерористичної операції діяли дві групи цивільно-військового співробітництва – на півдні Херсонської області та на Заході Донецької області.

Успіхи Збройних Сил України по звільненню територій Донецької та Луганської області, відсутність або дискредитація влади на місцях, виникнення передумов до гуманітарної катастрофи підштовхнули до прийняття рішення щодо збільшення кількості груп та урізноманітнення військових спеціальностей особового складу Збройних Сил України, задіяних у роботі груп цивільно-військового співробітництва та розширення діяльності на інші сектори зони АТО.

У 2015 році розпочалося впровадження системи цивільно-військового співробітництва в межах загальної структури Збройних Сил України та районах проведення антитерористичної операції в Донецькій та Луганській областях відповідно до стандартів Північноатлантичного Альянсу.

 

Be the first to comment on "ХСП продовжує співпрацю з CIMIC"

Залишити відповідь