ХСП продовжує своє служіння Богові та людям на стражденній землі нашого Сходу

Християнська Служба Порятунку продовжує своє служіння Богові та людям на стражденній землі нашого Сходу.

Вже в котрий раз Господь благословляє цю землю Святою Службою Божою через капеланів Корпусу військових капеланів ХСП о. Валентина з села Дунаївці, що у Хмельницькій області та о. Олександра.

 

«Адже для людей, які мешкають у «сірій зоні», дуже важливо мати сповідь, причастя, благословення, а також просто духовну розмову», – говорить служитель ХСП Оксана Завадська.

Господь завжди відповідає тим, хто до Нього взиває. Саме так відбувається зараз на Сході. Прийшла біда…. Війна. Ці люди потребують допомоги, визнають, що можуть очікувати на неї лише від Господа.

Господь відкриває серця інших людей допомагати тим хто потрапив у біду.
«Так, приїхали на допомогу служителі ХСП подружжя Валера та Ніна. З перших годин перебування вони вже у служінні: спілкування, молитва, психологічна підтримка і просто бути поряд цих людей, яким потрібно знати, що вони не залишені наодинці із своєю бідою», – розповідає Оксана.


Люди з усіх куточків України надсилають речі, продукти, ліки, а служителі ХСП передають цю гуманітарну допомогу саме тим, кому вона дуже потрібна.

Крім того, служителі ХСП допомагають мешканцям прифронтових сіл у господарських справах. Наприклад, місіонери ХСП-Маріуполь допомагають садити городи.

Be the first to comment on "ХСП продовжує своє служіння Богові та людям на стражденній землі нашого Сходу"

Залишити відповідь