ХСП проводить творчі заняття для дітей прифронтових сіл

Християнська Служба Порятунку вже протягом двох місяців проводить творчі заняття для дітей прифронтових сіл у Маріупольському напрямку.

У Піонерському служителі ХСП організовують не тільки традиційні суботні творчі заняття з декупажу, а й бавляться з дітьми у різноманітні ігри, які розвивають уважність, логіку, швидкість рухів та кмітливість.

«Маємо вже 15-ть учасників нашого гуртка», – розповідає служитель ХСП Оксана Завадська, яка опікується його організацією та проведенням, – «Вже вчимося робити Великодні крашанки  та підсвічники, щоб потішити приємними подарунками рідних».


У проведенні занять допомагають монахині Наталя та Марія. Вони бавляться з найменшими дівчатками, складають пазли, малюють, грають у настільну гру УНО.

Дітки поставили маленьку театральну виставу.

«Кожного тижня у нас щось нове. На одному з останніх занять ми переглядали фільм, а потім обговорювали його», – продовжує п.Оксана, – «У кожного була своя думка. Одна з дівчат сказала, що «герой фільму повірив, що є Бог і змінився у своїй поведінці, а також змінилися його друзі».

Спілкування продовжується під час чаювання.  Старші діти говорять, що за три роки війни уже привикли до вибухів і часто навіть не звертають на них уваги. Живуть звичним життям. Їх засмучує те, що наближається літо, а насолодитися сонячними днями на березі моря вони, на жаль, не зможуть… Море заміноване….

Також ХСП проводить заняття з декупажу для дітей у школі прифронтового села Талаківка.

Тут гурток відвідують вже близько 40-ка дітей, які чи не всі гуртом вийшли зустрічати служителів ХСП.

 

Допоміжні матеріали для майстер-класу служителі привезли з собою.

Сильні обстріли лунають протягом трьох годин проведення заняття. Діти говорять, що вони вже до цього звикли.

Ще одна локація творчих занять – це дитячий садочок «Лелека» у Виноградному.

Ось, що про заняття каже п. Оксана: «Ми з дітками вчилися малювати пластиліном. Це щось новеньке, адже ми звикли малювати фарбами та олівцями, а тут пластилін. І це не тільки цікаво, але й корисно. Виконуючи пальчиками різні вправи, дитина не тільки добре розвиває дрібну моторику рук, але й проводиться підготовка до малювання та письма.

Було приємно те, що дітки задавали нам багато запитань, цікавилися, що буде в наступний раз, і чи будемо ми й далі приходити щосереди. «Адже ми вас чекаємо».
Грали з дітками гру «Кільця». Вона розвиває концентрацію, увагу. Потім подарували дітям цей ігровий набір для дитячого садочку».

Також ХСП передала цьому дошкільному навчальному закладу два мішки клейової суміші для проведення ремонту.

ХСП висловлює щиру вдячність всім жертводавцям, які допомагають матеріалами для проведення занять та подарунками для дітей. Благодійники – це Вікторія Тумаковська з Красилова, о. Валентин Розгон з Дунаївців.

Особлива подяка о.Миколі з Кременчука за ліки для дівчинки Даші з Піонерського.

Be the first to comment on "ХСП проводить творчі заняття для дітей прифронтових сіл"

Залишити відповідь