ХСП співпрацюватиме з Лицарями Колумба

Продовжуючи свою ознайомчу подорож по парафіях Кам’янець-Подільської дієцезії Римо-Католицької Церкви служителі Християнської Служби Порятунку завітали до парафії Христа Царя Всесвіту у Хмельницькому. Ця парафія, зокрема, відома тим, що саме тут у останні роки відбуваються щорічні харизматичні конференції «Вогонь», на яких збираються 1200-1500 представників католицьких  спільнот Віднови у Святому Дусі латинського та грецького обрядів.

У недільний день у цій парафії відбувається шість Служб Божих, які відвідують тисячі вірян з Хмельницького та навколишніх сіл.

Після кожної із Служб Божих традиційно слово надавалося командиру ХСП Ігорю Шторму.

А в перервах між Службами тривало жваве спілкування зі всіма зацікавленими. Людей цікавило все, що стосується служіння ХСП на Сході. І багато з них за результатами спілкування приймали рішення підтримувати  ХСП молитвою, ресурсами чи волонтерською працею.

Насиченим та змістовним було також спілкування зі священиками парафії, в першу чергу настоятелем отцем Анатолієм та отцем Миколою, який уже брав участь у служінні ХСП на прифронтових територіях і незабаром знову вирушить у зону відповідальності команди ХСП-Маріуполь.

Справжньою родзинкою дня стало знайомство з місцевою Радою святого Шарбеля Ордену Лицарів Колумба.

Ігор Шторм провів попередні консультації з Великим лицарем Ради В’ячеславом Майданом щодо можливих напрямів співробітництва та співслужіння. У ХСП і Лицарів Колумба виявилося немало спільних інтересів та потенційних проектів, адже харизма обох служінь багато в чому співзвучна.

А дорога служителів ХСП триває. Попереду нові зустрічі та випробування…

Be the first to comment on "ХСП співпрацюватиме з Лицарями Колумба"

Залишити відповідь