ХСП та Посольство Польщі в Україні реалізовують проект допомоги родинам загиблих героїв АТО/ООС

Проект спрямований на євангелізацію, психологічну і матеріальну підтримку родин

Від самого початку карантину Християнська Служба Порятунку розпочала активно допомагати батькам загиблих героїв АТО/ООС. В час, коли суспільство було в стані паніки, а інформаційний простір повнився чутками, плітками і фейками, служителі ХСП духовно та психологічно підтримували літніх людей, які втратили найдорожче – своїх дітей. Зокрема, доносили до них правдиву інформацію про епідемію коронавірусу та заперечували неправдиві чутки про цю хворобу. Також важливим аспектом була матеріальна підтримка родин загиблих воїнів АТО/ООС. Служителі ХСП привозили літнім людям додому продуктові набори, необхідні ліки, засоби захисту.

Очевидно, що служіння допомоги потребуючим людям потребує значних фінансових ресурсів. Перші місяці служіння існувало винятково за рахунок пожертв вірян парафій РКЦ в Києві. На жаль, надавати тривалу допомогу родинам загиблих героїв АТО/ООС впродовж тривалого часу є надзвичайно складним завданням, адже потребує системної фінансової підтримки.

Ще в квітні 2020 року Посольство Республіки Польща в Україні високо оцінило це служіння і запропонувало ХСП взяти участь в конкурсі проектів, спрямованих на подолання епідемії коронавірусу. У стислі терміни заявка була подана і схвалена нашими польськими партнерами.

Новий етап служіння з підтримки родин загиблих героїв АТО/ООС розпочався у червні 2020 року за сприяння Посольства Республіки Польща в Україні і розрахований на півроку служіння батькам загиблих воїнів. Проект спрямований на євангелізацію, психологічну і матеріальну підтримку родин, які втратили своїх синів під час війни.

Вже відбулися перші об’їзди потребуючих родин в рамках програми «Польська допомога» Посольства Республіки Польща в Україні. Були закуплені продуктові набори, і команда служителів ХСП у складі духівника служіння о. Віталія Герасиміва, а також капеланів і молитовників відвідали родини героїв АТО/ООС. Слово настанови від священика, спілкування, молитва – такою була програма відвідин. Такі зустрічі є регулярними (не рідше ніж двічі на місяць), щоб матері і батьки загиблих воїнів не почувалися самотніми і відкинутими.

Християнська Служба Порятунку від усього серця висловлює подяку нашим надійним партнерам з Посольства Республіки Польща в Україні.

І ще багато спільної роботи попереду!

МИР ТА ДОБРО!

Be the first to comment on "ХСП та Посольство Польщі в Україні реалізовують проект допомоги родинам загиблих героїв АТО/ООС"

Напишіть відгук