ХСП-Центр «Маріуполь»

ХСП-Центр «Маріуполь» локалізований у с.Піонерське Новоазовського району Донецької обл.

Координаторами підрозділу є подружжя Завадських – Володимир і Оксана.

У сферу відповідальності підрозділу входять навколишніх 12 сіл на прифронтових територіях Донецької області:  Бердянське, Сопіне, Приморське, Виноградне, Лебединське, Талаківка, Гнутове, Павлопіль, Черненко, Пищевик, Старогнатівка, Новогригорівка.

 Напрямки служіння:

Душпастирська опіка. Священики та сестри служать у с.Піонерське на регулярній ротаційній основі, провадячи душпастирську опіку над місцевим населенням та військовими. У власноруч обладнаній каплиці щонеділі відбуваються Служби Божі, у яких беруть участь як військові, так і цивільні.

Також  проводиться євангелізаційний курс «Альфа» (с.Піонерське, Старогнатівка, Новогригорівка) та біблійні зустрічі (с.Піонерське, с.Бердянське, с.Сопіне).

Робота з дітьми. Одним із основних напрямків діяльності ХСП-Центру «Маріуполь» є допомога дітям, які проживають у сірій зоні.

На базі  ХСП-Центру «Маріуполь» створено дитячий творчий центр «Ковчег». Це – творчий та духовний майданчик для дітей від 6 до 17 років з 5 навколишніх сіл (Піонерське, Бердянське, Виноградне, Сопіне, Приморське). Щотижня «Ковчег» відвідують від 30 до 60 осіб, серед них діти та дорослі, а під час святкових заходів – понад 100 осіб.

У рамках роботи «Ковчегу» – євангелізація, програми творчої та психологічної реабілітації (майстер-класи із хенд-мейду, навчальні, спортивні та розважальні заняття, психологічні практики, реабілітаційні поїздки дітей на відпочинок).

Також служителі ХСП опікуються вихованцями дитячого садка “Лелека» у с. Виноградне.

Загальна кількість осіб, яким допомагає місіонерська команда підрозділу –  1885  дітей, підлітків та молоді до 18 років.

Служіння з підлітками. Проведення для підлітків психологічно-розвантажувальних заходів та виїзних вікендів з євангелізацією.

Допомога учням з виконанням домашніх завдань, проведення творчих занять,  конкурсів, заходів на підвищення інтелектуального розвитку дітей (школа у с.Талаківка та с.Виноградне).

Соціальна допомога.  Роздача гуманітарної допомоги одиноким і соціально незахищеним верствам населення приготування обідів убогим. У рамках   проекту гуманітарної допомоги «Папа для України» у період 2017-2018 р.р. була надана допомога місцевому населенню прифронтової зони паливними брикетами  у кількості  2 471 т – за 2017 рік та 700 т – у січні 2018 р.

Робота із служителями ХСП (організації щомісячних конференцій та тренінгів).