ХСП, у рамках служіння для мешканців зруйнованого війною селища Опитне, співпрацюватиме з місцевою владою

Християнська Служба Порятунку, у рамках служіння для мешканців зруйнованого війною селища Опитне, співпрацюватиме з структурою об’єднаної територіальної громади.

Підписана угода між Комунальним підприємством «АТП Очеретинської ОТГ» (селище Очеретине виконує функції районного центру Ясинуватського району) і ГО «Християнська Служба Порятунку». Відповідно до неї, ХСП відтепер двічі на місяць забезпечуватиме проїзд жителів прифронтового селища Опитне в Авдіївку, для отримання пенсій та інших соціальних виплат, а також для придбання необхідних продуктів, речей і ліків.

Відповідно до угоди, Комунальне підприємство «АТП Очеретинської ОТГ» забезпечуватиме паливом автотранспорт «Християнської Служби Порятунку» під час цих поїздок. Угода діятиме до кінця 2019 року.

Таким чином, «Християнська Служба Порятунку» продовжує вже кілька років здійснювати своє служіння, яке покликане полегшити життя мешканців «червоної зони», а також допоможе проповідувати Боже Слово жителям Опитного.

Нагадаємо, що у травні 2018 року саме під час здійснення доставки речей першої необхідності у Опитне був бойовиками знищений автомобіль ХСП.

Фактично 99% всіх будівель у селищі зруйновані війною.

Зазвичай, ХСП, за сприяння CIMIC (підрозділ Цивільно-військового співробітництва ВСУ), доставляє мешканцям продукти харчування (хліб, капусту, яйця, згущене молоко), медикаменти.

У рамках таких гуманітарних місій людям надавались залізні відра, свічки, сірники, шкарпетки, технічне масло для бензопили та генератора, керосин, отрута для щурів, насіння овочів.

Дуже гострою для цього населеного пункту є проблема забезпечення питною водою. ХСП своїми силами здійснювала її постачання у село.

Про служіння підрозділу ХСП-Авдіївка, в т.ч. і для мешканців Опитного, у  короткому ролику (травень 2017 р.).

 

Be the first to comment on "ХСП, у рамках служіння для мешканців зруйнованого війною селища Опитне, співпрацюватиме з місцевою владою"

Напишіть відгук