ХСП в рамках Акції «Папа для України» забезпечила роздачу комплектів одягу для мешканців прифронтових населених пунктів

Християнська Служба Порятунку в рамках гумантітарної Акції “Папа для України” забезпечила роздачу комплектів одягу для мешканців Мар’їнки, Богоявленки, Новомихайлівки, Новоукраїнки, Галицинівки, Красногорівки та Зоряного.

Загалом допомогу отримали 1743 людини, які належать до пільгових та малозабезпечених категорій громадян. Було роздано 1212 наборів одягу для дорослих, 531 – для дітей.

Реалізація проекту розпочалась у серпні цього року. Відслідкувати його перебіг можна за постами на сторінці ХСП у соцмережі:

“Гуманітарна акція “Папа для України” триває. На цей раз служителі Християнської Служби Порятунку забезпечують якісним одягом мешканців прифронтової Мар’їнки і навколишніх сіл “сірої зони”. Всього буде роздано більше 1600 комплектів одягу. Роботу у перших селах, які належать до Зорянської сільської ради, уже завершено. Рухаємося далі…

Служителі ХСП Продовжують доставку комплектів одягу мешканцям “сірої зони” в рамках гуманітарної акції “Папа для України”. На цей раз Галицинівка. Процес триває…
ПС: А для місцевих дітей трохи цукерок 😊

Проект з роздачі одягу, який адмініструється Християнською Службою Порятунку в рамках гуманітарної акції “Папа для України”, триває. На цей раз фронтові дороги ведуть через Мар’їнку і Новомихайлівку. Далі просто фото.

Сектор відповідальності ХСП-Мар’їнки. Прифронтові Красногорівка, Новоукраїнка, Богоявленка… Проект з роздачі одягу, який реалізується Християнською Службою Порятунку в рамках гуманітарної акції “Папа для України”, впевнено рухається до свого завершення. Праця триває…

Прифронтова Мар’їнка. Основна фаза проекту роздачі комплектів одягу потребуючим місцевим мешканцям завершена. Нагадаємо, що цей проект реалізується Християнською Службою Порятунку в рамках гуманітарної акції “Папа для України”. Робимо добро разом на Славу Божу.

Документація проекту роздачі комплектів одягу, який реалізовувався Християнською Службою Порятунку в рамках гуманітарної акції “Папа для України”, прибула до Києва з прифронтової Мар’їнки. 45 кг. чистої ваги, де кожен аркуш вияв любові та милосердя”.

Be the first to comment on "ХСП в рамках Акції «Папа для України» забезпечила роздачу комплектів одягу для мешканців прифронтових населених пунктів"

Залишити відповідь