ХСП, в рамках Акції «Папа для України», забезпечила роздачу паливних брикетів майже 7000 мешканцям у 30-ти прифронтових селах

Християнська Служба Порятунку за три місяці забезпечила роздачу 2741 тонни паливних брикетів у рамках Акції «Папа для України». Цю допомогу отримали майже 7 тис людей (або 2285 домогосподарств) у 30-ти прифронтових селах поблизу Маріуполя.

Станом на 31 травня ХСП виконала весь спектр довірених їй робіт у проекті з роздачі паливних брикетів у рамках Акції «Папа для України».

Навіть у теплу пору року наявність паливних брикетів у господарстві є надзвичайно важливою. Справа в тому, що для багатьох малоімущих людей «сірої зони» брикети – це єдине доступне джерело енергії з допомогою якого вони можуть приготувати собі їжу.

 

Під час роздачі брикетів служителі ХСП завжди спілкувалися та здійснювали спільну молитву з мешканцями прифронтових сіл.

 

 

 

 

Be the first to comment on "ХСП, в рамках Акції «Папа для України», забезпечила роздачу паливних брикетів майже 7000 мешканцям у 30-ти прифронтових селах"

Залишити відповідь