ХСП відправила у прифронтове село Валуйське продукти харчування для школи та подарунки для школярів, а також організувала дитяче свято

Християнська Служба Порятунку відправила у прифронтове село Валуйське (Луганська область, Станично-Луганський район) продукти харчування для школи (директор – Людмила Іванівна) та подарунки для школярів.

«У зв’язку з перебоями в постачанні школа звернулась з проханням надати допомогу продуктами харчування. Силами сільських церковних громад Київської області було зібрано більше тони продуктів та подарунки», – розповів капелан Корпусу військових капеланів ХСП Олександр Холод.

За участю команди капеланів ХСП та церкви «Християнська Надія» (м. Старобільськ, Луганської обл.) допомогу доставили на місце призначення.

Крім того, для дітей організували свято.

Школярів розважали аніматори.

Всі діти отримали подарунки.

На сьогодні в школі навчається 70 учнів.

Валуйська школа знаходиться в зоні обстрілу, а у 2014-2015 роках неодноразово потрапляла під артилерійський вогонь. В школі обладнали сховище.

Служителів ХСП дуже вразило те, як директор та вчителі школи піклуються про своїх учнів. Наприклад, коли вже не було харчів у шкільній їдальні, педагоги приносили продукти харчування з дому.

Be the first to comment on "ХСП відправила у прифронтове село Валуйське продукти харчування для школи та подарунки для школярів, а також організувала дитяче свято"

Залишити відповідь