ХСП взяла участь у семінарі: “Координація першої допомоги та підтримки серед організацій Католицької Церкви в Україні”

ren03

14-16 листопада у Львові відбувся семінар “Координація першої допомоги та підтримки сeрeд організацій Католицької Церкви в Україні”. В ньому взяли участь представники провідних католицьких структур, що провадять пастирську та гуманітарну діяльність в зоні АТО та в середовищі постраждалих внаслідок війни людей, що перебувають в інших регіонах України. Учасниками семінару стали як священики, так і служителі-миряни обох гілок Католицької Церкви в Україні. Семінар проходив за підтримки міжнародної фундації “Реновабіс” та Місійного Мeдичного Інституту з Німеччини. Зазначені німецькі організації представляв доктор Ошeль Клeмeнс.ren1

Предметом обговорення та обміну досвідом на семінарі стали виклики, що
мають сьогодні місце у капеланській та волонтерській діяльності, зокрема, у сфері протидії пост-травматичному синдрому (ПТСР)  у людей, що перебували у зоні збройного конфлікту.

ren-golovna

Своїм досвідом також поділилися і представники Християнської Служби Порятунку, що викликало значне зацікавлення у всіх присутніх.

ren02
Особлива цінність семінару полягала в тому, що він дав поштовх та став відправною точкою для налагодження співпраці і формування єдиного організаційного та інформаційного середовища для всіх католицьких утворень, що в той чи інший спосіб задіяні сьогодні в подоланні наслідків згубного впливу на життя сотень тисяч людей триваючої зараз на Сході України війни.

Be the first to comment on "ХСП взяла участь у семінарі: “Координація першої допомоги та підтримки серед організацій Католицької Церкви в Україні”"

Напишіть відгук