ХСП, за підтримки Отців Паллотинів, замінила вікна у школі прифронтового села Виноградне

 

Християнська Служба Порятунку, за матеріальної підтримки Товариства Католицького Апостольства (Отці Паллотини), провела заміну вікон у двох класах та вчительській кімнаті школи прифронтового села Виноградне. Це стало можливим завдяки наданому фінансуванню в рамках проекту «Паллотини для постраждалих на Сході України».

«Брати мого згромадження Отців Палотинів з Європи вирішили надати фінанси для організації допомоги на Схід України. Ми самотужки почали реалізовувати проект у трьох напрямках. З одним із напрямків, а саме, допомога школам в прифронтових населених пунктах, виникли проблеми з практичним його втіленням», – розповів о. Юрій Сіцінський SAC, – «На одному з виїздів познайомились з Андрієм Чміленком, який розповів про роботу ХСП. Ми побачили, що люди знають справу і їм можна довіряти».

За його словами, ХСП надіслала свій конкретний проект, який і був профінансований за кошти Отців Паллотинів.

У свою чергу, рятувальник ХСП Володимир Завадський сказав: «Крім Виноградного у цю школу ходять діти ще із чотирьох сіл: Приморського, Піонерського, Сопіно та Бердянського. Її вікна вже давно потребували заміни. Особливо актуальність питання зростала у холодну пору».

ХСП також замінила вікно у фельдшерсько-акушерському пункті села Сопіно.

Be the first to comment on "ХСП, за підтримки Отців Паллотинів, замінила вікна у школі прифронтового села Виноградне"

Залишити відповідь