ІІІ Екуменічна месіанська конференція “Єдність Церкви і народу Ізраїля у Божому задумі” відбудеться онлайн 26-27 червня

ІІІ Екуменічна месіанська конференція “Єдність Церкви і народу Ізраїля у Божому задумі” відбудеться онлайн 26-27 червня 2020 року.

Під час конференції мова піде про єврейський месіанський рух в Україні та Ізраїлі. Ця тема глибока та важлива, проте, мало відома в християнських церквах. Спробуємо разом задуматися над питаннями єврейської месіанської ідентичності, месіанського руху, його місця і значення в Тілі Христа. Торкнемось історії Церкви та її вчення щодо  єврейського народу – поговоримо про минуле, теперішнє та перспективи майбутнього. Звернемо  увагу на сучасні ініціативи та служіння в напрямку зцілення ран минулого, примирення та єдності.
Останній день реєстрації – 25.06.2020. Посилання на реєстраційну форму:

https://docs.google.com/forms/d/1I0ZT3UvzkkSuXouFMTzWyY7zul_-X06HMjf5UikLBp8/edit

Посилання на Подію у Фейсбуці:

https://www.facebook.com/events/566874680861794/

Участь у конференції безкоштовна!

В день Конференції на електронну скриньку зареєстрованих учасників буде надіслане посилання на онлайн-трансляцію події.

Розклад
26.06.2020 – п’ятниця
18.30 – 19.15  Молитва прославлення (Сестри Св. Йосифа де Сен-Марк).
19.30 – 21.00 Конференція, ч. 1 (вступне слово єпископа Едуарда Кави, спікери – Борис Грисенко, Елі Дорфман, Еяль Фрідман).
27.06.2020 – субота
18.30 – 19.15  Молитва прославлення (Сестри Св. Йосифа де Сен-Марк).
19.30 – 21.00 Конференція, ч. 2 (спікери – о. Петро Октаба ОР, єп. Анатолій Гаврилюк, о. Юрій Щурко).
Інформація про спікерів
Борис Грисенко – месіанський равин, засновник і керівник Київської єврейської месіанської спільноти (КЕМО), почесний доктор теології CLST (Christian Life School of Theology), автор багатьох книг з месіанської теології та практичного служіння людям.
Елі Дорфман – месіанський пастор з Ізраїля, служить конгрегації «Живий Ізраїль» (одна з найбільших месіанських спільнот-рухів в Ізраїля).
Еяль Фрідман – молодіжний лідер ініціативи TJC2 (Toward Jerusalem Council II – В напрямку ІІ Єрусалимського собору) в Єрусалимі та Європі.
Петро Октаба ОР – монах-домініканець, священик Римсько-Католицької Церкви, доктор біблійного богослов’я, душпастир Київського Інституту релігійних наук ім. св. Томи Аквінського.
Анатолій Гаврилюк – Старший єпископ Об’єднання незалежних харизматичних християнських церков України (Повного Євангелія), пастор церкви «Живе Слово», м. Київ.
Юрій Щурко – священик Української Греко-Католицької Церкви, доктор біблійного богослов’я, декан Філософсько-богословського факультету Українського католицького університету, м. Львів.
Гість конференції – Едуард Кава OFMConv– єпископ-помічник Львівської Архидієцезії Римсько-Католицької Церкви в Україні.

 

Be the first to comment on "ІІІ Екуменічна месіанська конференція “Єдність Церкви і народу Ізраїля у Божому задумі” відбудеться онлайн 26-27 червня"

Залишити відповідь