Ініціатива «Християнська Суспільна Платформа» підтримує звернення до міністра освіти щодо запропонованих програм сексуальної освіти у школі

Sex education word cloud concept

Українська громадськість стурбована офіційною презентацією програм сексуальної освіти, які тепер пропонують для навчання в українській школі, без фахового аналізу та попереднього громадського обговорення. Про це йдеться у зверненні до міністра освіти України, яке підтримала «Християнська Суспільна Платформа».

“Зокрема, на сайті МОН України розміщений онлайн-курс “Сексуальна освіта”, для дітей підліткового віку, створений спільно з Фондом Олени Пінчук “Анти-СНІД”, без попереднього громадського обговорення його змісту. Проведений аналіз відеоматеріалів дозволяє нам стверджувати, що подальше упровадження зазначеного курсу становить ризики для статевого та родинного виховання підростаючого покоління в Україні”, – говориться у документі.

Ознайомитись з текстом звернення та підписати його можна ТУТ.

 

Be the first to comment on "Ініціатива «Християнська Суспільна Платформа» підтримує звернення до міністра освіти щодо запропонованих програм сексуальної освіти у школі"

Залишити відповідь