Інтенції для Молитовного Щита ХСП на період обмежень і випробувань, зумовлених пандемією коронавірусу

Інтенції для Молитовного Щита ХСП на період обмежень і випробувань, зумовлених  пандемією коронавірусу COVID-19:

1. За фізичний захист, подолання страху та пробудження духу солідарності та взаємодопомоги між людьми в умовах пандемії коронавірусу COVID-19 (Псалом 91:1-6).
2. За якнайшвидше відновлення повноцінної та безпечної життєдіяльності суспільних і соціальних інститутів, за недопущення невиправданих обмежень свободи сповідування віри,  свободи слова  і свободи волевиявлення з боку світської влади (Псалом 2:10-12).
3. За переосмислення суспільством сенсів, цінностей і цілей свого існування та пошук у Ісусі Христі відповідей на нові виклики (Псалом 127:1-2).
4. За покаяння в гріхах,  навернення до Бога та духовне пробудження нації перед лицем сучасних загроз (Друга книга Хронік 7:14).

5. За розгортання вселенського молитовного щита, у якому об’єднаються всі християни заради захисту цивілізації від небезпек духовних і фізичних та руйнування духовних твердинь, зведених сатаною на загибель багатьох людей (Послання до ефесян 6:16).
6. За особисте досвідчення, укріплення і оновлення віри у житті кожного християнина в умовах існуючих випробувань та обмежень (Книга пророка Ісаї 40:28-31).
7. За відвагу Церкви в дусі апостольських часів і її готовність у цей час служити потребуючим справами милосердя та проповіддю Доброї Новини (Євангеліє від Матвія 25:34-40).
8. За відновлення безперешкодного доступу до Святих Таїнств та збереження в повноті духовного сопричастя християн зі всім Тілом Христовим (Перше послання до корінтян 11:23-27).
9. За продовження всупереч обставинам спільнотового життя християн через малі домашні групи за прикладом ранньої та переслідуваної Церкви (Діяння апостолів 2:42).
10. За готовність Христової Церкви давати свідчення живої віри, проповідувати Євангеліє та діяти у світі в умовах існуючих і подальших воєн, морів, голоду, природніх катаклізмів і техногенних катастроф, гонінь та постання фальшивих пророків (Євангеліє від Матвія 24:4-14).

Довідка. Молитовний Щит Християнської Служби Порятунку є багатогранним служінням. У його духовному просторі формуються та діють молитовники-заступники, молитовники-атакуючі ходатаї, молитвоники-захисники, групи пророчого служіння та пророчого поклоніння… Але основу Молитовного Щита складають групи, що моляться в інтенціях, які щомісяця отримують через своїх координаторів від головного координатора Щита. Такі групи уже діють в Україні, Литві, Польщі та Німеччині. В них об’єднанні як богопосвячені особи, так і миряни. Ніяких шаблонів і формальних вимог. Ніяких конфесійних чи деномінаційних обмежень. Лише відкритість на участь в духовному тілі Щита та готовність до систематичної молитви в єдності з іншими його підрозділами.

Be the first to comment on "Інтенції для Молитовного Щита ХСП на період обмежень і випробувань, зумовлених пандемією коронавірусу"

Залишити відповідь