Італійські католики зібрали для України понад мільйон євро!

Конференція Єпископів Італії: 1.230.000,00 євро — це загальна сума коштів, отриманих завдяки збору пожертв в дієцезіях Італії для України.

Під час збірки грошей для України, оголошеної Папою Франциском 24 квітня цього року, в італійських дієцезіях загалом було зібрано 1.230.000,00 євро. Про це повідомили в Національному Відділі комуніцації Конференції Єпископів Італії, підкресливши, що “зібрані кошти, вже передані до Державного Секретаріяту (пер. Ватикану), виражають близькість та солідарність нашої Церкви з тією драматичною ситуацією, про яку багато разів говорив сам Понтифік”.

На Донбасі, східному регіоні країни, за два роки від початку війни, нараховують як мінімум 9.000 жертв, з яких 2.500 вбитих становлять цивільні особи, і 21.000 людей, що отримали поранення. На даний момент найбільша проблема — це пастка, в якій опинились тисячі людей, що знаходяться безпосередньо на території конфлікту. Це здебільшого діти і літні люди, які практично позбавленні можливості виїхати з цієї зони.

3 квітня цього року, оголошуючи збір пожертв на користь України, Папа Франциск сказав: “Я думаю про трагедію тих, які страждають від наслідків ненависті в Україні. Тих, котрі залишились на території враженої військовими діями, що призвели до тисяч загиблих. Я думаю й про тих, хто був змушений залишити свою землю через важку ситуацію, яка триватиме, а таких людей вже більше мільйону. Найбільше страждають в цьому конфлікті діти й старі. Я постійно думаю про всіх цих людей, молюсь за них, і я відчув потребу посприяти гуманітарній підтримці на їхню користь”. Звідси й заклик до того, щоб своїм щедрим внеском долучитись до пожертв.

Джерело: “Папа для України”

Be the first to comment on "Італійські католики зібрали для України понад мільйон євро!"

Залишити відповідь