Із послання Діви Марії о. Гоббі: Кінець часів. Відкрийте ваші серця надії. Прийди Святий Духу.

8 травня 1972 року італійський священник із Мілана Стефано Гоббі брав участь у паломництві до Фатіми. Як повідомляв сам священик, після молитви він почув внутрішній голос, що спонукав його організувати новий католицький рух, який допоміг би об’єднати священиків навколо вшанування Непорочного Серця Діви Марії. З внутрішнього натхнення, яке дон Стефано отримав тоді під час молитви, виник Марійський рух священиків.

З часу заснування Марійського руху священиків о. Гоббі записував думки і заклики, які він отримував від Діви Марії. Сам Гоббі ніколи не говорив про видимі об’явлення Богородиці, але казав, що ці послання виникали в його душі після молитов до Пречистої Діви.

До кінця 1999 року дон Стефано Гоббі декілька разів відвідав всі п’ять континентів, щоб провадити регіональні вечори молитви. Здійснив 1027 польотів, багато подорожей поїздом, машиною та провів 2652 ценакули (ценакул – місце, де Ісус з апостолами відбув Тайну вечерю), з яких 1253 були в Європі, 1006 – в Америці, 105 – в Африці, 146 – в Азії та 146 – в Океанії.

Марійський рух священиків налічує близько 400 єпископів і більше 100 тис. священиків, як єпархіальних, так і монахів.

У 1997 році записи о.Стефано Гоббі, які він робив протягом 24-рьох років, були видані у вигляді книги під назвою «Священикам, улюбленим синам Діви Марії». Власне, три розділи з цієї книги пропонуємо до Вашої уваги.

«Руббіо (Віченца), 31 грудня 1992 року.

Остання ніч року.

 1. Кінець часів.

«З покорою дозвольте Мені навчити вас, улюблені сини. В цю останню ніч року зберіться разом на молитву, слухаючи слово вашої Небесної Матері, Пророчиці, цих останніх часів.

Не проводьте ці години шумно, або в легковажних розвагах, але в мовчанні, роздумі і спогляданні.

Я багато раз сповіщала вам, що кінець часів і прихід Ісуса в славі вже наблизилися. Тепер Я хочу допомогти вам зрозуміти знамення, описані в Священному Писанні, які вказують, що Його прославлене повернення близько.

Ці знамення ясно вказані в Євангелії, в Посланнях св. Петра і св. Павла, і вони реально звершуються в ці роки.

 • Перше Знамення – розповсюдження помилок, які ведуть до втрати віри і відступництва.

Ці помилки розповсюджуються псевдоучителями, відомими богословами, які учать більше не істинам Євангелія, але шкідливій єресі, заснованій на помилках і людських міркуваннях. Саме при навчанні таким помилкам істина віра втрачається і велике відступництво розповсюджується всюди.

«Дивіться, щоб хто не спокусив вас. Бо багато хто намагатиметься спокусити багатьох людей. Лжепророки повстануть і спокусять багато кого» (Мт.24, 4-5, 11).

«День Господній не прийде, доки не прийде раніше велике відступництво» (2. Еф. 2,3).

Були і лжепророки в народі, як і у вас будуть псевдоучителі, які введуть в згубну єресь і, відкидаючи Відкупителя їх Господа, накличуть самі на себе швидку погибель. І багато хто піде за їх розпустою, і через них шлях істини буде в ганьбі.

 • Друге знамення – спалах війн і братовбивчих битв, які приведуть до панування насильства, ненависті і до загального ослаблення милосердя, тоді як все частіше стануть відбуватися природні катастрофи, такі, як епідемії, голод, повені і землетруси.

«Також почуєте про війни і про військові сутички. Дивіться, не жахайтеся: бо належить всьому тому бути; але це ще не кінець. Бо повстане народ на народ, і царство на царство; і будуть голод, мор і землетруси по містах. Все ж таки це – початок хвороб… І, в наслідок примноження беззаконня, в багато кого холонутиме кров. Той, хто витерпить до кінця – врятується» (Мт. 24, 6-8, 12-13).

 • Третє знамення – криваві переслідування тих, хто залишається вірним Ісусу і Його Євангелію і хто стоїть твердо в істинній вірі. Не дивлячись на все це, Євангеліє повинне бути проповідуване по всьому світу.

Думайте, улюблені сини, про великі гоніння, яким піддається Церква; думайте про апостольську старанність останніх пап, перш за все, Мого Папи Івана Павла ІІ, несучого всім народам землі проголошення Євангелія.

«Тоді посилатимуть вас на муки і вбиватимуть вас, і вас будуть ненавидіти всі народи за ім’я Моє. І тоді спокуситься багато хто; і один одного зраджуватимуть і зненавидять один одного… І проповідане буде це Євангеліє Царства по всьому всесвіту, в свідчення всім народам; і тоді прийде кінець» (Мт.24, 9-10, 14).

 • Четверте знамення – найстрашніше святотатство, зроблене тим, хто виступає проти Христа, тобто антихристом. Він увійде до святого храму Божого і засяде на троні Його, щоб йому поклонялися як Богу.

«Той, що опирається і звеличився вище за все, зване Богом і святинею, так, що в храмі Божому сяде він, як Бог, видаючи себе за Бога… того, якого пришестя, бо дії сатани будуть зі всякою силою і знаменнями і чудесами помилковими, і зі всяким неправедним зваблюванням гинучих за те, що вони не прийняли любові істини для свого спасіння». (2 Сол. 2, 4, 9-10).

«Отже, коли побачите мерзоту запустіння, сповіщену через пророка Даниїла, що стоїть на святому місці, – читаючий хай розуміє…» (Мт.24, 15).

Улюблені діти, щоб зрозуміти, в чому полягає це страшне святотатство, читайте, що було передбачене пророком Даниїлом: «Йди, Даниїл, бо приховані і запечатані слова ці до останніх часів. Багато хто очиститься, переконається в спокусі; нечестиві ж поступатимуть нечестиво, і не зрозуміє цього ніхто з нечестивих, а мудрі зрозуміють.

З часу припинення щоденної жертви і поставлення мерзоти запустіння пройде тисяча двісті дев’яносто днів. Блаженний, хто чекає і досягне тисячі трьохсот тридцяти п’яти днів» (Дан.12, 9-12).

Свята Меса – щоденне жертвопринесення, чиста вдячність приношувана Господеві всюди з сходу сонця до заходу.

В жертвопринесенні Святої Літургії поновлюється те, що вчинене Ісусом на Голгофі. Приймаючи протестантську доктрину, люди вважають, що Літургія є не жервопринесенням, але тільки сакральним прийняттям їжі, тобто спомином того, що Ісус зробив на Таємній Вечері. Так скасовується служіння Святої Літургії. В цій відміні щоденної Жертви – страшне святотатство, зроблене антихристом, яке триватиме близько трьох з половиною років, тобто тисяча двісті дев’яносто днів.

 • П’яте знамення – в надзвичайних феноменах, що трапляються на небесах.

«І раптом, після скорботи днів тих, сонце померкне, і місяць не дасть світла свого, і зірки спадуть з неба, і сили небесні поколиваються» (Мт. 24, 29).

Сонячне диво, що відбулося у Фатімі під час Мого останнього об’явлення, вказує на те, що ви увійшли тепер до часів, коли звершуються події, які підготують вас до повернення Христа в славі.

«Тоді з’явиться знамення Сина Людського на небі; і тоді заплачуть всі племена земні, і побачать Сина Людського, який приходить на хмарах небесних з силою і славою великою» (Мт.24, 30).

Мої улюблені сини і діти, посвячені Моєму Непорочному Серцю, Я хотіла навчити вас розумінню знамень, на які Ісус вказує в Своєму Євангелії, щоб підготувати вас до кінця часів, оскільки це відбувається у ваші дні.

Рік, що наближається до кінця, і той, що починається, складають частину часу, відведеного для великого випробування, протягом якого відступництво розповсюджується, війни примножаються, в багатьох місцях відбуваються природні катаклізми, переслідування посилюються, сповіщене Євангелієм здійснюється, надзвичайні феномени відбуваються на небесах і все ближчим стає момент, коли антихрист проявить себе повністю.

Тому Я переконую вас залишатися сильними у вірі, надійними в істині, ревними в чистоті. Дозвольте Мені керувати вами, збирати всіх вас в надійному притулку Мого Непорочного Серця, яке Я підготувала вам спеціально для цих останніх днів. Читайте зі мною знамення вашого часу і живіть в світлі серця та в довір’ї.

Я завжди з вами, щоб сказати вам: поява цих знамень вказує з усією певністю, що кінець часів, з поверненням Ісуса в славі, наближається.

«Від смоковниці візьміть подібність: коли гілки її стають вже м’які і пускають листя, то знаєте, що близько літо. Так, коли ви побачите все це, знайте, що ваше звільнення близько» (Мт.24, 32-33).

Мілан, 1 січня 1994 р.

 1. Відкрийте ваші серця надії

«Улюблені сини, почніть цей новий рік урочистим літургійним служінням, присвяченим Моєму Божественному Материнству. Я – істина Матір Божа. Від вічності Отець Небесний вибрав Мене для цієї невимовної місії.

Щоб створити тіло для свого Сина, в своєму одвічному мудрому задумі, Отець підготував і тіло Матері. З вічності Я прийшла заради Його Божественного задуму.

З вічності, Слово споглядалось Мною в мить, коли по Моїй Материнській згоді, Він зійшов в Моє невинне лоно, щоб стати людиною. Так Мій Бог став Моїм Сином.

З вічності, Святим Духом споглядалось Божественне диво Його любові, яке надприродно створило Моє невинне лоно, зробивши Мене Матір’ю без людського втручання. Так, Святий Дух став Моїм Божественним Нареченим.

Споглядайте Мене сьогодні в світлі Мого Божетсвенного Материнства, Мої улюблені діти відкрийте ваші серця надії.

 • Відкрийте ваші серця надії, тому що це роки, коли готується великий Божий тріумф з поверненням Ісуса Христа в славі.

Моє Божественне Материнство виявляється сьогодні в підготовці шляху для Його прославленого повернення. Як Я була скромною і бідно Матір’ю у момент Його першого приходу в світ, так Я стану прославленою і всесильною Матір’ю під час Його Другого Приходу.

Моє завдання – відкрити двері нової ери, котра чекає на вас. Моє завдання полягає в тому, щоб привести вас до нових небес і нової землі. А перш за все, завдання, звірене Матері Божій, – це перемога над сатаною і всіма силами зла, щоб Бог міг досягти Свого найбільшого тріумфу у світі.

 • Відкрийте ваші серця надії, тому що Я також є Матір’ю всього людства. І як Матір, Я завжди з любов’ю супроводжувала Моїх дітей протягом людської історії.

Особливо, в ці останні часи Я відчуваю, що є Матір’ю людства, яке так сильно піддалося обману і одержимо злими духами. Сатана сьогодні торжествує. Він привів все людство до заперечення Бога і цим підпорядкував його своїй злій волі.

Через це скільком стражданням ви піддаєтеся! Через це сльози і кров стали вашими щоденними супутниками. Через це рік, котрий починається сьогодні принесе вам невимовні страждання.

Як Матері людства, Мені було звірене завдання спасіння всіх від сатанинського рабства. Отже, так необхідно, щоб ви тепер слідували за Мною в кривавій битві, щоб досягти в кінці Моєї найбільшої перемоги. Тому сатана повинен бути Мною знесилений, і велика сила зла буде Мною абсолютно знищена.

Тоді все людство повернеться до нового союзу любові з його Господом, Який візьме його на руки і понесе в земний рай повного та досконалого єднання життя з Богом.

 • Відкрийте ваші серця надії, тому що Я – істинна Матір всієї Церкви.

Протягом всіх років Я завжди була поряд з Моєю улюбленою дочкою в тривожній турботі за Неї із ніжністю Моєї Материнської любові. Я особливо близька до Церкви в ці останні часи, коли вона повинна пережити криваві години свого очищення і великого випробування.

Так само і для неї, задум Отця Небесного повинен бути здійсненний і тому вона покликана зійти на Голгофу свого жертвопринесення. Ця Моя сама улюблена дочка буде зганьблена і поранена, зраджена і пограбована, залишена багатьма і приведена до хреста, де вона буде розп’ята. Людина беззаконня проникне в Її середину і приведе Її до повної мерзоти запустіння, передбаченого в Святому Письмі.

Не втрачайте мужності, улюблені діти. Хай ваша віра буде міцною.

На початку цього нового року відкрийте ваші серця надії, бо ви побачите, що події, які Я передбачила, вже відбуваються. Ви зрозумієте, що останні роки цього вашого століття складають частину Божественного і таємного задуму, який буде відкритий вам.

Відкрийте ваші серця надії, тому що прийшов момент, коли ваша Небесна Матір проявить себе у всій силі.

Я – зоря, що передує великому дню Господньому. Я – голос, який стає все сильнішим в ці часи, щоб поширювати Моє пророче повідомлення у всі кутки землі: готуйтеся всі зустріти Мого Сина Ісуса, що повертається на хмарах небесних в світлі Своєї Божественної Слави».

Берлін (Німеччина), 22 травня 1994 р.

П’ятидесятниця

 1. Прийди Святий Духу.

«Сьогодні ви зібралися тут, на вечірнику-ценакулі молитов, разом з вашою Небесною Матір’ю, щоб літургійно відзначити торжество П’ятидесятниці.

І ви промовляєте з гарячою любов’ю молитву, якої Я вас навчила: «Прийди, Святий Духу, прийди завдяки могутньому заступництву Непорочного Серця Діви Марії, Твоєї улюбленої Нареченої».

Прийди, Святий Духу.

Нове і вселенське вилиття Святого Духа необхідне для досягнення нових часів, так очікуваних.

Воно необхідне, щоб швидше настала друга П’ятидесятниця. Вона може відбуватися тільки в духовному горнилі Мого Непорочного Серця.

Тому, Я відновлюю сьогодні запрошення, звернене до всієї Церкви, ввійти в горнило, яке ваша Небесна Матір підготувала для вас в ці останні часи. Ви зможете ввійти в горнило через акт посвячення Моєму Непорочному Серцю.

Я пропоную, щоб це посвячення було зроблено єпископами, священниками, ченцями і вірними. Хай це буде зроблено всіма, щоб скоротити час великого випробування, яке вже наступило.

Святий Дух приведе вас тоді до розуміння повної і досконалої істини.

Святий Дух дасть вам зрозуміти часи, що переживаються вами.

Святий Дух стане світлом на вашому шляху, зробивши вас мужніми свідками Євангелія в страшну годину великого відступництва.

Святий Дух приведе вас до усвідомлення того, що Я сповіщу вам дещо, що міститься в запечатаній Книзі.

Святий Дух дасть Своє досконале свідчення Сину, готуючи серця і душі до приходу Ісуса, Який повернеться до вас в славі.

Прийди, Святий Духу.

Прийди, завдяки могутньому заступництву Мого Непорочного Серця.

Моя година – це година Святого Духа. Тріумф Мого непорочного Серця співпаде з великими дивом другої П’ятидесятниці.

Новий вогонь зійде з небес і очистить все людство, яке знов стало язичницьким. Це буде подібно суду в мініатюрі, і кожний побачить себе в світлі істини Божої.

Так, грішники повернуться до благодаті і святості, ті, котрі заблукали – на дорогу чесноти, ті, котрі віддалилися – до дому Отця, хворі – цілком одужають, горді, розпусні, і небезпечні співробітники сатани будуть уражені і осуджені.

Тоді Моє Серце Матері восторжествує над всім людством, яке повернеться до нового союзу любові і життя з своїм Отцем Небесним.

Прийди, Святий Духу.

Прийди на заклик Твоєї улюбленої Нареченої, Котра взиває до Тебе. Я – небесна Наречена Святого Духа. Як, згідно надзвичайному задуму Отця, Я стала істинною Матір’ю Сина, так само Я стала істинною Нареченою Святого Духа. Святий Дух дарує Себе Моїй душі у внутрішньому і істинному подружньому союзі, і народжується Божественний плід невинного зачаття Слова в Моєму чистісінькому лоні.

Дух не може не залишитися байдужим до голосу Своєї Нареченої, Котра кличе Його, тому об’єднуйтеся зі Мною, Мої малі діти, закликаючи сьогодні дар Святого Духа. Хай ваші прохання стануть молитвою цих останніх днів. Хай ваша молитва стане неустанною, тому що вас її навчила Ваша небесна Матір і просить про те, щоб ви її часто молилися: «Прийди, Святий Духу, прийди, завдяки могутньому заступництву Непорочного серця Діви Марії, Твоєї улюбленої Нареченої».

Відкрийте ваші серця надії, тому що тут зійде на вас найбільше диво другої П’ятидесятниці».

Be the first to comment on "Із послання Діви Марії о. Гоббі: Кінець часів. Відкрийте ваші серця надії. Прийди Святий Духу."

Залишити відповідь