Капелани ХСП відвідали бійців на Донецькому напрямку

Нещодавно капелани – п’ятидесятники здійснити чергову поїздку у військову частину, що дислокується в районі Курахово. З воїнами зазначеного підрозділу капеланів пов’язують давні традиції духовного спілкування та  гуманітарної підтримки.

Зустріч була зворушливою та радісною. Адже зустрілися давні та вірні друзі.

Капелани ХСП привезли необхідні для солдатів речі: теплі шкарпетки та рукавиці, войлочні устилки до взуття, вологі серветки, мед, чай та інші предмети першої необхідності.

Все це стане у великій нагоді воїнам в умовах примхливої сирої погоди на зламі зимового та весняного сезонів.

Але найголовніше – це духовні розмови та спільна молитва. Є у військовій частині і спеціально відведене для цього місце – екуменічна каплиця.

У каплиці ікона, образи святих та імпровізований вівтар. Це місце для поклоніння Єдиному Богу для всіх християн – православних, протестантів і католиків. Тут, на війні, межі між конфесіями та деномінаціями дивним чином стираються. І всі служителі ХСП покликані до єдиної місії – являти людям Ісуса Христа.

Основний час капелани ХСП проводять у молитві за воїнів.

А також у розмові на найважливіші у житті кожної людини теми: сенс людського буття, любов та ненависть, надія та відчай, протистояння спокусам алкоголю та наркотиків.

 

Be the first to comment on "Капелани ХСП відвідали бійців на Донецькому напрямку"

Напишіть відгук