Каплиця ХСП у Піонерському включена до переліку сакральних споруд РКЦ

Каплиця, яку обладнали служителі Християнської Служби Порятунку в Піонерському, що знаходиться у “сірій зоні” під Маріуполем, включена до переліку сакральних споруд та згадується у розділі “Костели і каплиці України” на сайті Римсько-католицької Церкви в Україні. Тут же на території табору діє заснований ХСП дитячий центр “Ковчег”.
Нагадаємо, що каплиця обладнана на території закинутого внаслідок бойових дій дитячого табору. У каплиці уже другий рік щонеділі відбуваються Святі Служби Божі, які систематично відвідують десятки місцевих мешканців – дорослих та дітей. Святі Меси відправляють священники, що служать у складі місіонерської команди ХСП-Маріуполь на ротаційній основі, та отці-пауліни із маріупольської парафії Матері Божої Ченстоховської РКЦ.
Нещодавно у каплиці з дозволу та благословення єпископату був встановлений табернакль, де постійно перебувають Пресвяті Дари.
Протягом останніх місяців йде підготовка до відкриття постійно діючої каплиці також і у Авдіївці, де уже третій рік діє капелансько – місіонерська команда служителів ХСП. З цією метою за підтримки єпископа РКЦ Станіслава Широкорадюка було придбано будинок, а згідно декрету єпископа РКЦ Леона Дубравського у Авдіївку на річну ротацію було направлено отця Валентина Розгона
Довідка про каплицю у Піонерському, що оприлюднена на сайті РКЦ:
“Каплицю облаштували служителі Християнської Служби Порятунку в приміщенні закинутого дитячого табору, а восени 2018 року її було відремонтовано. Священники та сестри в ХСП-Центрі у Піонерському здійснюють душпастирську опіку над місцевим населенням та військовими у прифронтових селах, допомагають дітям, які проживають у сірій зоні, одиноким і соціально незахищеним верствам місцевого населення. ХСП є екуменічним служінням та відкрита для участі християн усіх конфесій та деномінацій. Її організаційною базою є капуцинська парафія Пресвятої Діви Марії Матері Церкви у Києві на Перова.

НАДАТИ ФІНАНСОВУ ПІДТРИМКУ ХСП МОЖНА ЗА ДОПОМОГОЮ ПОСИЛАННЯ, ЯКЕ Є НА НАШІЙ ГОЛОВНІЙ СТОРІНЦІ

Be the first to comment on "Каплиця ХСП у Піонерському включена до переліку сакральних споруд РКЦ"

Залишити відповідь