Київ, Маріуполь, Мар’їнка, Старобільськ, Авдіївка, Вільнюс, Каунас, Краків, Свалява, Фастів – географія діяльності ХСП за минулий тиждень (Дайджест ХСП №9)

Новий інтернет-проект від Гладіаторів Життя (руху пролайферів / антигендерів при Християнській Службі Порятунку) “Диво зсередини” – про красу благословенного стану очікування на народження нового життя і не тільки. Попередній проект “Я -людина. I am human” із зображеннями дітей в утробі матері уже набрав у ФБ більше 3000 прихильників.

Під час нещодавньої місійної подорожі служителів Християнської Служби Порятунку до Литви продовжилася раніше розпочата робота щодо зміцнення існуючих та формуванню нових ланок спільного Молитовного Щита. Важливі зустрічі відбувались, зокрема, у Вільнюсі, Каунасі, Кретинзі та Шилале.

Група дітей (22 дитини) з дитячого центру “Ковчег” мали чудовий відпочинок у Сваляві. Дякуємо нашим волонтеркам Іванці та Мар’яні за привітання та цікаву екскурсію по місту.

Інші діти, на цей раз з прифронтового Мирного, пройшла реабілітацію у гостинному Домі святого Мартіна у Фастові. А у Києві ними традиційно опікувалися молоді служителі Християнської Служби Порятунку. Служіння дітям “сірої зони” триває.

ХСП-Маріуполь

Щиро дякуємо отцю Валерію Якубчик, м. Кам’янець – Подільський за проведення реколекцій для сестер – монахинь Терези Вічлінг та Барбари Бурліга згромадження Сестер Милосердя св. Вікентія де Поль. В Урочистість Благовіщення Господнього Дочки Милосердя як і щороку підтвержують свій вибір іти дорогою святості.

“Ангели тут на землі, вони завжди готові йти на допомогу, підтримати у біді, сказати добре слово і принести Добру Новину. Сестрички Тереза і Барбара щиро дякуємо Вам за невтомне служіння Богу, Ви Світло світу, нехай Господь винагородить Вас сторицею”, – аписав на своїй сторінці координатор ХСП-Маріуполь Володимир Завадський.

Також Володимир подякував Церкві Божій смт. Горностаївка (Херсонська обл.) за благословіння для дитячого центру “Ковчег” декоративними молодими саджанцями ялівцю, а також матеріалом для нового паркану.

Служителі ХСП мали можливість прославити Господа за благі Його діла у Церкві Божій (пастир Анатолію Пономарьов).

ХСП-Авдіївка

Служитель ХСП-Авдіївка Олена Єрохіна подякувала Cimic Avdeevka за співпрацю, а також Rafał Cyfka, Taras Sikorczuk та мешканців Польщі за іграшки для дітей прифронтових населенних пунктів.

“Дети с.Верхнеторецкое,с.Новосёловка,с.Новобахмутовка сегодня почувствовали теплоту ваших сердец и частицу душевной заботы. Для кого-то может показаться мелочь,но для меня лично – это восторг в глазах детей. Что может быть дороже счастливой улыбки ребенка, когда его любят и о нём заботятся. Детвора забыла о присутствии взрослых,когда увидела яркие игрушки. Шум детской радости,что может быть важнее.
Спасибо за этот день ребята!!!”, – поділилась емоціями Олена.

ХСП-Мар’їнка
Служитель ХСП-Марїнка Тетяна Мойсеєва: “Хочу поблагодарить тех, кто благословил наш детский центр «Вогник надіі» компьютером. К сожалению, не смотря на век технологий не у всех детей с инвалидностью дома есть компьютеры и не все умеют ими пользоваться. Поэтому это очень полезный подарок для нашего центра. Дети и подростки будут осваивать и эту сферу. А ещё огромная благодарность ребятам команде #CIMIC ЦВС «Максимильяновка», которые откликнулись и помогли собрать его и завести в центр. Очень приятно сотрудничать с такой замечательной командой”.

ХСП-Старобільськ (Церковь “Христианская надежда” Старобельск)

На этой неделе посетили наших дорогих пожилых людей в доме престарелых. Эти люди нам стали очень родные. Каждый раз, когда мы приезжаем к ним, наше сердце наполнено большой радостью и любовью. Привезли вкусный обед, сладкие гостинцы, средства гигиены для наших бабушек и дедушек. Очень долго общались о Боге, пели христианские песни. Две женщины приняли Господа в своё сердце, помолились молитвой покаяния. Мы счастливы служить в доме престарелых для этих прекрасных людей!

ХСП-Варшава

Капелан ХСП отець Валентин Розгон у Польщі розповідав про ситуацію на сході України.

 

 

 

Be the first to comment on "Київ, Маріуполь, Мар’їнка, Старобільськ, Авдіївка, Вільнюс, Каунас, Краків, Свалява, Фастів – географія діяльності ХСП за минулий тиждень (Дайджест ХСП №9)"

Залишити відповідь