Книга “Авдіївка. Шлях до перемоги”, жертводавці й допомога потребуючим, ХСП і діти (Дайджест ХСП №23)

Про служителя ХСП-Авдіївка Олену Єрохіну йде мова у книзі “Авдіївка. Шлях до перемоги”. Ось, як про це на своїй сторніці розповіла Аліна Коковська:

“…Люди, роками просочені російською пропагандою, просто не вірили в добре ставлення армійців до них. Після референдуму, після підтримки триколорів, після образливих вигуків «фашисти-бандерівці» воїни виносили печиво, паски, крашанки, цукерки та пригощали ними місцевих. «Нам багато, ми все одно не з’їмо…», – немов вибачаючись за свою щирість, казали хлопці, побачивши перші сльози від колись ворожих до них людей…”

Так розповідає у книзі “Авдіївка. Шлях до перемоги” про своє волонтерство мешканка міста елена ерохина. Вона від початку не сприймала благодійності як якогось окремого напрямку діяльності. Допомагала людям, тому що вони цього потребували, тому що інакше не можна було. Одним з напрямків роботи стала взаємодія військових та цивільних осіб. Волонтери допомагали українським воїнам, а ті, в свою чергу, підтримували авдіївців. Олена щиро ділиться з читачами книги найзворушливішими історіями зі своєї роботи.

“Авдіївка. Шлях до перемоги” – книга, яку варто прочитати, щоб знайти для себе історії неймовірних людей, які надихають. Таких, як Олена Єрохіна, Алиса Сысоева – журналістка з Луганщини, яка записала її історію для книги, Яна Следевская, яка забезпечила зручні умови для роботи над книгою, та сотень інших.

Книга коштує 100 гривень у нашій благодійній крамничці. Поки ви читатимете її, ми використаємо ці кошти на допомогу військовим та оприлюднимо звіт.

Не вагайтесь, замовляйте книгу в благодійній крамничці: https://zorinadii.org.ua/с…/книга-авдіївка-шлях-до-перемоги/“.

– ХСП-Маріуполь-Піонерське (координатор Володимир Завадський)
Закінчилась третя зміна нашого літнього дитячого табору. Найкращі вітання та щиру подяку передаємо Наталі Кучерук з м. Запоріжжя. Дякуємо за час служіння, за радість, підтримку, простоту, любов яку даруєш дітям.
Кожен новий день у таборі був по особливому наповнений, діти не просто розважалися але і вчилися пізнавати світ і себе. Дякуємо Богу, та всім добродіям за цей прекрасний час.

Наш Господь – Бог милосердя і всілякої потіхи. Ми, як християнська спільнота, не маємо права і не можемо просто проходити повз чужі проблеми. Наші сестрички Станіслава і Данута впродовж своєї ротації та літнього дитячого відпочинкового табору опікувалися особливим хлопчиком Кирилком.
“Коли ви служите вашим ближнім, то ви тільки служите вашому Богові” (Мосія 2, 17)
Сестрички Ви Боже світло для світу, дякуємо за приклад жертовної любові, доброту, піклування, діленням Слова Божого, радість, щоденні молитви. Ви Божий скарб, нехай Господь благословить Вас та Ваше служіння.

 ХСП-Авдіївка (служитель Олена Єрохіна)

Тиждень ігор та забав організувала для дітей фронтового міста та ближніх сіл, які знаходяться у «сірій зоні», команда ХСП-Авдіївка (Олена Єрохіна, о.Павло Гончарук, Неля Куцак та Агата), за сприяння CIMIC Авдіївка та Карітас-Спес-Вінниця. Діти також брали участь у заняттях на групову інтеграцію та вчилися співдіяти разом.

– ХСП-Старобільськ (Церковь “Христианская надежда”)

В нашей церкви прошёл дневной христианский лагерь “Поколение Христа” для детей!
5 дней ребята из церкви и города могли весело и полезно проводить время – библейские увлекательные уроки, мастер-классы, игры, новые знакомства и друзья!
Уже 7 год церковь организовывает лагерь для детей! Слава Богу!

 З 20 до 29 липня 2019 року на запрошення Конгрегації  сестер – кармелітанок від Остробрамської Богоматері і святої Терези від Дитятка Ісус  тривала чудова подорож до дружньої Литви групи з одинадцяти дітей учасників АТО, дружини та мами воїнів, полеглих у російсько-українській війні. Супроводжувала українську групу Людмила Богдашевська – керівник Центру відновлення та адаптації військовослужбовців, ветеранів  війни та їхніх родин при Християнській Службі Порятунку.

 Завершилася Літня школа соціальних інновацій і соціального підприємництва, організована Карітас Спес Україна у Яблуниці. Нові ідеї, знання та контакти учасниками школи, які представляли Християнську Службу Порятунку, отримано і опрацьовано. Принагідно аудиторії була представлена діяльність Християнської Соціальної Платформи при ХСП. Йдемо далі по обраному шляху.

 Фронтовий програмний координатор ХСП Артем Семенць розповів про поїздку до Парафії Непорочного Зачаття Пресвятої Діви Марії (Бердичів):

“Господь відкриває серця людей для підтримки одне одного.
В неділю, 28 липня, давні друзі ХСП – отці кармеліти босі та парафіяни Парафії Непорочного Зачаття Пресвятої Діви Марії вчергове з відкритим серцем підтримали служіння «Християнської Служби Порятунку». В цей день священники і парафіяни храму гостинно зустріли мене в своїй парафії. Я мав чудову можливість на всіх чотирьох Службах Божих свідчити про те, як Господь діє на українських землях, що охоплені війною, в тому числі про євангелізацію і гуманітарне служіння ХСП в зоні бойових дій.
Люди відгукувалися дуже живо і активно, розпитували про служіння на війні, жертвували кошти, пропонували волонтерську допомогу і обіцяли щодня тривати в молитві за Україну, наших воїнів-захисників і християнське служіння в зоні бойових дій. Так само доброзичливо і жваво пройшло спілкування з отцями-кармелітами на чолі з настоятелем о. Рафаїлом Мишковським.
Кошти, які пожертвували священники і миряни Парафії Непорочного Зачаття Пресвятої Діви Марії на служіння «Християнської Служби Порятунку», будуть використані на капеланське служіння Збройним Силам України і добровольчим підрозділам, євангелізацію мирного населення зони ООС, а також на служіння дітям і людям з особливими потребами, які проживають в зоні бойових дій.
Від усього серця дякуємо отцям-кармелітам і парафіянам Бердичева за милосердя і готовність допомогти!

Також дуже дякую координатору ХСП-Бердичів Vita Nahrebetska за величезну допомогу, сприяння і відкритість під час моєї поїздки!”

ХСП-Мар’їнка (служитель Тетяна Мойсєва)

Огромное спасибо людям которые передали лекарства и иглы для Наташи. Это очень большая помощь, пусть Господь Вас благословит и воздаст!!!!

 Олена Єрохіна: “Выражаем благодарность Yurij Klimko и Леночке за переданные вещи. Постарались поделить поравну между всеми))) Три направления развезли, туда где слово магазин уже забыто в родном поселке((( как раз вовремя,у нас резкое похолодание,дожди и ваша поддержка пришла в нужное время и в нужное место. Спасибо дорогие за руку помощи.
Так же совместно с ребятами Cimic Avdeevka вывезли жителей п.Опытное в г.Авдеевку,чтобы они смогли получить пенсии,порешать бытовые вопросы и просто скупиться на рынке. Для кого-то это пустяк жить в ожившем городе,а для других пройти по городу – это надежда,что их поселок тоже когда-то оживёт. Спасибо всем, плечом к плечу каждый день идём только вперёд”.

Представники Християнської Служби Порятунку взяли участь у ІІ Екуменічній  месіанській конференції “Єдність Церкви і народу Ізраїля у Божому задумі”, яка проходила наприкінці липня у Львові. Чому ми були там? Бо мали на це три причини, які почергово належать минулому, теперішньому і майбутньому.

 

 

Be the first to comment on "Книга “Авдіївка. Шлях до перемоги”, жертводавці й допомога потребуючим, ХСП і діти (Дайджест ХСП №23)"

Залишити відповідь