Координатором Центру соціального лідерства ХСП  Галиною Канафоцькою був проведений черговий тренінг-семінар «Лідерство-служіння»

У Львові  в Патріаршому домі в рамках роботи другої «Літньої школи лідерів УГКЦ» для наступної групи її учасників  координатором Центру соціального лідерства ХСП  Галиною Канафоцькою 9 серпня був проведений черговий тренінг-семінар «Лідерство-служіння».

«Надзвичайно натхненно та дружньо пройшли навчання у школі. Програма декількох останніх днів була наповнена теоретичними сесіями про лідерські тренінги (під проводом пані Галини Канафоцької, тренера-викладача, координатора Центру соціального лідерства Християнської служби порятунку), основи психологічної та емоційної грамотності (Володимир Чупрін), моральний закон і моральний вимір лідера (Марія Ярема, доктор, викладач морального богослов’я та біоетики УКУ)», – читаємо на фб-сторінці Комісії у справах мирян УГКЦ.

Тренінг допоміг його учасникам осмислити особисте покликання до лідерства, дозволив визначитися зі своїми духовними дарами, які можуть стати в результаті їх примінення на практиці найкращою формою служіння своїй громаді, та ознайомитися  із засадничими змінами в діяльності сучасних організацій, впровадження яких дозволяє забезпечити зростання  як кожного члена колективу, так  і спільного колективного росту і розвитку в контексті лідерства-служіння.

Be the first to comment on "Координатором Центру соціального лідерства ХСП  Галиною Канафоцькою був проведений черговий тренінг-семінар «Лідерство-служіння»"

Залишити відповідь