Київ – Воловець – Львів: марафон гостинності для побратимів з Донбасу

Нещодавно на запрошення  Християнської Служби Порятунку мирні регіони України відвідала група з прифронтового Бахмута – троє дорослих та п’ятеро дітей. Всі прибулі належать до місцевої протестантської харизматичної церкви. Саме служителі цієї церкви складають основу команди ХСП-Бахмут. Ось уже третій рік вони з ризиком для життя виконують свою духовну та гуманітарну місію у навколишніх селах, що знаходяться в найгарячіших точках «сірої зони» відповідного сектора на лінії розмежування. Першим пунктом подорожі групи з Бахмута став Київ. Тут гостями опікувалися служителі римо-католицької спільноти Віднови у Святому Дусі «Мараната». Була прогулянка по центру міста, а також відвідини католицького храму парафії Пресвятої Діви Марії Матері Церкви.

Далі був Воловець на Закарпатті, де побратими з Донбасу гостювали у родині лідера місцевої греко-католицької харизматичної спільноти «Нове Життя» Василя. Раніше ніхто із групи не бачив Карпат. Тому враження у мешканців Донбасу від побаченого були незабутніми. Гості подорожували гірськими стежками та милувалися карпатськими краєвидами: водопад Шипіт, гора Гимба і багато іншого.

Перебування на Закарпатті було насичене різними подіями. Це і розваги та пізнання нового з боку малечі та дорослих…

І частування смаколиками, приготованими людьми та самою природою…

І прогулянка до замку Паланок у Мукачеві…

І спілкування, молитва та спільне прославлення з членами спільноти «Нове Життя»…

А завершальним етапом подорожі християн з Бахмута стали відвидини Львова. Тут естафету гостинності підхопила служитель римо-католицької харизматичної спільноти «Живий Вогонь» Лідія.

Зі Львова гості вирушили у рідний Бахмут. А на прощання надіслали всім тим, хто був задіяний у організації їх подорожі, слова вдячності та –

 

Be the first to comment on "Київ – Воловець – Львів: марафон гостинності для побратимів з Донбасу"

Залишити відповідь