Лялька для Насті з Мар’їнки, польський міністр, ХСП і Орден Івана Павла ІІ, молитва за вбитих окупантами Ірину та Сергія (Дайджест ХСП №19)

“На этой ротации была возможность навестить Настю и передать ей куклу ручной работы от Виктория Овдиенко, а также вещи и маленькие подарочки. Это взаимная радость, видеть как она радуется и очень приятно, когда она называет тебя своей подружкой:)))) Настенька это чудо и особый подарок!!!!”, – написала на своїй сторніці служитель ХСП-Мар’їнка Тетяна Майсеєва.

Міністр у справах гуманітарної допомоги в польському уряді Міхал Вось наголосив, що війна на сході України триває, а це вимагає гуманітарних ініціатив для місцевого населення. Передусім потрібна психологічна допомога. В Авдіївці він зустрівся з психологами з Християнської служби порятунку і з Карітас-Спес Вінниця, партнерами проекту, який підтримує канцелярія польського прем’єра.

Орден Івана Павла ІІ і Християнська Служба Порятунку. Для нас великий привілей молитися і співпрацювати з вами, брати-поляки. Брати по духу, брати по крові, брати по Місії.

Між релігійною місією «КАРІТАС-СПЕС» / CARITAS-SPES Римсько-католицької церкви в Україні та громадською організацією «Християнська Служба Порятунку» підписано угоду про співробітництво.

“Немає більшої любові за ту, коли хто душу свою кладе за друзів своїх… Івана 15:13
Пам’ятаємо в молитвах своїх, Ірину Шевченко та Сергія Майбороду які сьогодні віддали своє життя поспішаючи на допомогу. Сьогоднішня Служба Божа здійснювалася за вічний спочинок для Ірини та Сергія. Для нашого центру це також непоправне горе і смуток, бо знали її особисто…”, – написав на своїй сторнці координатор ХСП-Маріуполь Володимир Завадський.

ХСП-Зайцеве (служитель ХСП Олег Коноплянка).

Недільна служба в Майорську. Велична Християнська надія, і очікування- – зустріч з Господом Ісусом Христом, коли Він прийде за Своєю церквою! Слава Ісусу Христу! Слава Богу Святому!

ХСП-Маріуполь-Піонерське (координатор Володимир Завадський).

Недільна Свята Меса.
Бережи мене, о Боже, бо я до Тебе прибігаю. * Я кажу Господеві:”Ти – мій Господь”. Господь – частка моєї спадщини й моєї чаші: * Ти держиш мою долю. (Пс.16.1-2)
Богу подяка за ротаційне служіння отця Ігоря Скомаровського, с.м.т Ворзель.

Від імені ХСП Маріуполь-Піонерське висловлюємо усім вам, о. Юрій Сіцінський, о. Ярослав Драган, Анна, Генадій, Софія, Вадим, Маріна з м.Одеси та м.Житомира подяку за проведення програми літнього табору для дітей дитячого центру “Ковчег” та незабутні враження. Вашу теплоту та душевність ми відчули відразу, щойно ви ввійшли до будинку.
Завдяки вам діти змогли створити дружню команду.
Дякуємо вам за те, що будні не стали рутиною і буденністю, а кожен новий ранок – це яскравий і оригінальний час дарований Богом.

Божого благословіння нашим друзям – волонтерам з м. Дніпро які знаходять час, щоб приїхати та продовжувати роботу над будуванням водоочисної станції на території дитячого центру “Ковчег”. Дякуємо Богу за Вас.

Служителі прославлення Олександр та Олена Салицькі вкотре провели ротацію у фронтових підрозділах Християнської Служби Порятунку.
На цей раз у селах в секторі Маріуполя: Піонерському, Орловському, Новогригорівці. Як завжди дарували втомленим від війни людям радість і мир, співали про Бога і Україну. Так відбувається зцілення зраненої душі, яке в поєднанні зі зціленням духу і тіла творить нову людину у Христі.

Ми прагнемо миру….
Їхня радість безмежна, їхні серця наповненні любовю яку вони хочуть дарувати… але в одночас наповненні болем та страхом. Так хочеться щоб їхній кожен день був мирним, радісним… Дякуємо за ці щасливі години радості, військовослужбовцям Cimic Mariupol та Cimic Berdyanske разом #ХСП – центром “Маріуполь-Піонерське” за організацію для діточок з дитячого центру “Ковчег” поїздку до луна-парку “Прага-луна” в н.п. Мелекине, за гуманітарну допомогу (гігієнічні набори та пакунок з печивом). Велика подяка Насібову Зульфару Садраддіновичу, директору луна-парку, Божого благословіння Вам.

ХСП-Авдіївка (служитель Олена Єрохіна)

В поселке проживает 38 человек, они в этом замкнутом кругу уже пять лет. Нет новостей,нет сообщения с цивилизацией, их просто нет из-за разрушения всего поселка. Замкнутое пространство ограниченным кругом людей и той разрухи ,что вокруг приходит к разочарованию. Многим просто не возможности уехать ,так как одиноки в свои преклонные года.

Огромную благодарность говорю Леночке, человек с большим ❤️ и огромной любовью к Украине. Выходные все проходили в праздновании дня конституции и дня молодежи. Пока мы праздновали ,ребята выполняли боевые задачи,чтобы ничто не помешало нам. Этот день одной большой и дружной семьей – хсп-Авдеевка, Елена Стайловская и Cimic Avdeevka подарили ребятам ощущение домашнего тепла. Испечённый домашний тортик с чашечкой ароматного чая, под дружеский хохот и веселье уплитался за обе щеки)))))))))

ХСП-Мар’їнка (служитель Тетяна Мойсеєва)

Вот и у нас в Красногоровке завершился курс «Университета здоровой молодёжи». Повторили с ребятами все то, что проходили на тренингах, посмеялись и порадовались дипломам… вместе со сладким бонусом))))

И ещё немножко фотографий с ротаций нашего капелланского служения: вместе и работаем и отдыхаем, молимся, общаемся… и радуемся Божьей благодати.

ХСП-Старобільськ (Церковь “Христианская надежда” Старобельск)

Эта неделя была очень насыщенна позитивными и яркими событиями! К нам приехала большая команда врачей из г. Киева и Америки. Начиная с воскресенья доктора бесплатно принимали людей. Каждый человек мог проверить своё здоровье, получить необходимую консультацию. Вели прием такие врачи: семейный доктор, хирург, гинеколог, педиатр и офтальмолог. Сначала прихожане и члены нашей церкви получили медицинскую помощь. Также в этот день было прекрасное Богослужение вместе с нашими гостями, вкусный обед для всей церкви.
Затем на протяжении всей недели врачи проводили эту благотворительную акцию в Станице-Луганской, с.Закотное, с.Голубовка.
Более 300 человек смогли бесплатно получить медицинскую консультацию, некоторые медикаменты, проверить свое зрение и получить бесплатно очки.
Выражаем огромную благодарность всей команде, что оставили свои дела, проделали такой длинный путь, и не смотря на жару и усталость, послужили людям Луганской области! Пусть Господь благословит каждого из вас!

Ще одна група дітей з прифронтових територій пройшла реабілітацію в рамках спільної програми Християнської Служби Порятунку та Дому святого Мартіна. На цей раз це були діти з Піонерського, Приморського, Сопіно і Виноградного – вихованці дитячого центру “Ковчег”. По дорозі з Фастова на Маріуполь діти традиційно провели незабутній час у Києві у супроводі волонтерів ХСП. Мир та добро вам, маленькі українці, які у своєму юному віці уже пізнали будні війни, але водночас також досвідчили Христову Любов, що зігріває і діє.

Координатор програми “Естафета добра та благополуччя” при Християнській Соціальній Платформі Юрій Тарас був гостем Радіо Марії. Він проводить тренінги з метою допомогти переселенцям, учасникам АТО та бажаючим, які є власниками земельних ділянок, здобувати впевненість у собі, віру у добро та людей, здатність забезпечити свої сім’ї продуктами харчування. Саме про це йшла мова під час ефіру.

Літній табір ХСП для дітей

Gepostet von Володимир Завадський am Mittwoch, 3. Juli 2019

На сайті ХСП про гей-парад і не тільки:

“Вони крадуть у нас майбутні покоління, насаджують збочене уявлення про “істинні європейські цінності”, оскверняють наші споконвічні родинні традиції, висміюють нашу національну ідентичність, фальсифікують поняття свободи, любові і рівності, відверто зневажають Ім’я Бога прямо на наших вулицях і на очах наших дітей. Але до сих пір протистояння їх смертоносній повзучій експансії у духовній, світоглядній, законодавчій, освітній та культурній сферах залишається особистою справою мізерної групи відчайдушних духовних воїнів, яким клеють ярлик маргіналів, в тому числі і в церковних середовищах.”

 

 

Be the first to comment on "Лялька для Насті з Мар’їнки, польський міністр, ХСП і Орден Івана Павла ІІ, молитва за вбитих окупантами Ірину та Сергія (Дайджест ХСП №19)"

Напишіть відгук