Мар’їнка, Красногорівка, Курахове: місія зцілення зранених душ триває

Нещодавно подружжя месіанських євреїв Олександра і Олени Салицьких на тиждень доєдналися до команди ХСП-Мар’іїнка. Зазначена команда уже тривалий час здійснює свою духовну та гуманітарну місію у Мар’їнці, Красногорівіці та Кураховому. До її складу входять служителі-месіанські євреї, харизмати та баптисти.

Протягом перебування у зоні відповідальності групи ХСП-Мар’іїнка Олена та Олесандр провели шість концертів для цивільних та військових. Пісні у виконанні Олени лилися прямо в душі втомлених війною людей – чоловіків, жінок, дітей, людей похилого віку. Адже всім потрібна надія, радість та краса. Всім потрібне Боже Милосердя. Для місцевих мешканців концерти пройшли у всіх трьох населених пунктах – Мар’їнці, Красногорівіці та Кураховому.

Люди тепло сприймали кожну пісню. А згодом не утрималися, щоби не розпочати танцювати. Кожний концерт став справжнім святом у суцільному плині фронтових буднів.

По справжньому особливими були моменти спілкування з дітьми. Не зважаючи на все, що їм уже довелося пережити у своєму короткому житті, діти зберігають свою безпосередність, щирість та життєрадісність. Але так часто з-під них визирає болючою гримасою недитячий страх і розгубленість, породжені пережитими жахіттями.

У Кураховому концерт служителів ХСП відбувся разом із виступом дітей із евакуйованого з окупованих територій дитячого будинку. Цей виступ був особливо зворушливим багато в чому промовистим. Такого роду діти завжди потребують уваги і опіки. Але удвічі актуальнішим це стає в умовах війни.

В свою чергу концерти для військових відбувалися у польових умовах  – на блокпосту і на «нулях».

Про що думали ці суворі чоловіки, слухаючи пісні з такого уже далекого мирного життя?  Зокрема, розглядаючи подаровані служителями ХСП дитячі малюнки в той час, коли саме лунала авторська пісня Олександра і Олени, присвячена саме цим витворам дитячого серця.

А місія ХСП у прифронтовій зоні триває далі. Часто з елементами сюрреалізму Такі різні декорації у цієї трагічної вистави: то оманливо мирні пейзажі міста з людьми, що поспішають у повсякденних турботах, то зруйновані внаслідок нещодавнього обстрілу будівлі лікарні, яку ще кілька днів тому переповнювали пацієнти.

Be the first to comment on "Мар’їнка, Красногорівка, Курахове: місія зцілення зранених душ триває"

Напишіть відгук