Мешканці прифронтових сіл не тільки з вдячністю отримують допомогу, а й самі проявляють жертовність на Славу Божу, для своїх ближніх та ЗСУ

Слово Боже живе та діяльне

Мешканці «сірої зони» не тільки з вдячністю отримують допомогу, а й самі проявляють жертовність на Славу Божу, для своїх ближніх та Збройних Сил України. У цьому переконалися служителі Християнської служби порятунку (ХСП) підчас спілкування із сім’ями прифронтових населених пунктів.

Так, у селі Піонерському господарі будинку Петро та Людмила від щирого серця запросили служителів Християнської служби порятунку (ХСП) у свій дім для того, щоб здійснити Святу Тайну Євхаристії.

Господарі дуже розчулилися, зі сльозами на очах переживали Слово Боже. Лунала спільна молитва за мир, а особливо – за одужання господаря.

Служителі ХСП познайомились із сім’єю переселенців, яка після обстрілу змушена була виїхати в сусіднє село. Селищна влада дала їм для проживання маленьку кімнатку в дитячому літньому таборі.
Нові господарі, щоб не замерзнути взимку, поставили «буржуйку». За їхніми словами, вже два рази через зворотну тягу дим повертався в кімнату. Вони чудом врятувалися.

Інших умов для проживання ця сім’я немає, тому залишаються тут. Це люди віруючі, дякують Богу що оберігає їх, і просять одного – миру. ХСП допомагає їм продуктами.

В іншій сім’ї жінка має милосердне серце, коли постраждали її сусіди, віддала їм свої теплі речі, а сама залишилась без зимового одягу. Але в смиренності дякувала Богу, що змогла допомогти іншим людям.

Жінка перенесла два інсульти та інфаркт. Її  чоловік також хворіє, лікує печінку. Вони не говорять діагнозу, але дивлячись на обличчя можна все зрозуміти – воно просто жовте. Також сильно набрякла нога. Чоловік має професію зварника і допомагав солдатам, був шість місяців разом з ними в окопах. Коли повернувся, виявилось, що захворів. Сім’я живе в старому гуртожитку. Діти дорослі та мають свої сім’ї. Нажаль, через обстріли не можуть відвідувати своїх стареньких батьків. Жінка показує нам сумку, що висить над ліжком. Каже, що там документи, щоб встигнути їх забрати, коли потрібно буде рятуватися. Місця, щоб сховатися під час артобстрілів немає. У гуртожитку є підвал, але від старості він може завалитися…. Дякуючи благодійникам, ХСП змогла відвести теплі речі та продукти для цієї сім’ї.

«Без молитви не залишається жодна родина, до якої посилає нас наш Господь. Просимо про одне – мир на землі», – розповідають рятувальники ХСП Оксана та Володимир.

Be the first to comment on "Мешканці прифронтових сіл не тільки з вдячністю отримують допомогу, а й самі проявляють жертовність на Славу Божу, для своїх ближніх та ЗСУ"

Залишити відповідь