Метаморфози пандемії: лише факти

Як повідомив сайт «Родина», джерела фактів про Covid-19, надані експертами в цій галузі, дозволяють реалістично оцінити ризики – реальні та уявні. Безумовно, нічого не варто стверджувати категорично і безапеляційно, але:

 • За даними досліджень вПівденній КореїІсландіїНімеччині та Данії загальна смертність від COVID-19 в двадцять разів нижча, ніж спочатку передбачалося ВООЗ.
 • Дослідження, представлене в Nature Medicine, приходить до подібного висновку, навіть щодо китайського міста Ухань. Спочатку за Ухань були зафіксовані значно більші значення, оскільки багатьох людей із легкими або відсутніми симптомами не було зареєстровано.
 • У 50% до 80% людей, які мають позитивний тест, немає симптомів. Навіть серед людей у ​​віці від 70 до 79 років близько 60%залишаються безсимптомними, у багатьох інших проявляються лише легкі симптоми.
 • Середній вік померлих у більшості країн (включаючи Італію) становить понад 80 років, і лише близько 1%померлих не мали серйозних супутніх захворювань. Отже, вік та профіль ризику смерті зазвичай відповідають середній смертності.
 • Багато репортажів у ЗМІ про молодих та здорових людей, які померли від Covid-19, виявились помилковими при ретельному розгляді. Багато з цих людей або не померли від Covid-19, або насправді мали серйозні супутні захворювання(наприклад, недіагностований лейкоз).
 • В середньому загальна смертністьу США становить близько 8000 людей на день, у Німеччині – близько 2600 осіб, а в Італії – близько 1800 осіб на день. Сезонна смертність від грипу в США становить до 80 000, у Німеччині та Італії – до 25 000, а в Швейцарії – до 1500 людей за зиму.
 • На явно підвищену смертність на півночі Італії можуть впливати додаткові фактори ризику, такі як дуже високий рівень забруднення повітрята бактеріальне забруднення, а також колапс охорони здоров’я та ненадання належної медичної допомоги людям похилого віку та хворим через масову паніку та значне зниження економічного та соціального життя.
 • У таких країнах, як Італія та Іспанія, а в деякій мірі – Великобританія та США, сильне перевантаження лікарень, особливо через грип, не є незвичайним явищем. Крім того, до 15%лікарів і медсестер зараз мають проходити процедуру карантину, навіть якщо у них немає симптомів.
 • Важливе питання – чи помирають люди з коронавірусом або через коронавірус. Аутопсіїпоказують, що в багатьох випадках попередні захворювання були важливим або вирішальним фактором, але офіційні дані зазвичай цього не відображають.
 • Тому для оцінки небезпеки захворювання ключовим показником часто є не кількість згадуваних COVID-інфікованих та померлих осіб, а кількість людей, які помирають з симптомами пневмонії.
 • Часто показані експоненціальні криві “випадків коронавірусу” вводять в оману, оскільки кількість тестів також зростає в експоненціальному масштабі. У більшості країн співвідношення позитивних тестів до загальної кількості тестів залишається стабільним між5% та 25% або повільно зростає.
 • Країни, які не вдавалися до глибоких економічних чи соціальних обмежень, такі як Японія, Південна Корея та Швеціяне стали осередками корона-вибухів. Це може підірвати ефективність далекосяжних карантинних заходів.
 • На думку провідних фахівців із захворювань легенів вважають, що інвазивна вентиляція пацієнтів із Covid-19 часто має протилежний ефектвід очікуваного та спричинює додаткове ураження легенів. Інвазивна вентиляція пацієнтів Covid-19 частково проводиться через побоювання, що вірус пошириться у повітрі від секретів пацієнта.
 • Всупереч вихідним припущенням, наприкінці березня ВООЗ оголосила, що немає жодних доказівпоширення вірусу через повітря. Провідний німецький вірусолог у пілотному дослідженні також не виявив джерел інфекції у повітрі.
 • У багатьох клініках Європи та США дуже мало пацієнтів, і деяким довелося скоротити дні персоналучерез це. Клініки скасували численні операції та терапію, бо навіть пацієнти невідкладної допомоги іноді залишаються вдома через страх перед вірусом.
 • Деякі ЗМІ драматизували ситуацію в клініках, іноді навіть використовуючи підроблені фотографії та відео. Взагалі ЗМІ не ставлять під сумнів навіть неодназначні, але офіційні заяви та цифри.
 • Тестові набори, які використовуються у всьому світі, не є точними. Кілька досліджень показали, що навіть відомі на сьогоднішній день коронавіруси можуть дати хибнопозитивні результати. Крім того, в даний час тест на віруси не був клінічно перевіренийчерез брак часу і тиск громадськості і затребуваність на невідкладні заходи.
 • Багато відомих у світі експертівз вірусології, імунології та епідеміології вважають, що вжиті заходи є контрпродуктивними, і рекомендують плекати швидке та природне отримання імунітету популяцією, захищаючи при цьому людей, що ризикують.
 • У США та у всьому світі кількість людей, які страждають від безробіття, проблем із психічним здоров’ямта домашнього насильства, різко зросла внаслідок обмежувальних заходів. Багато експертів вважають, що обмежувальні заходи можуть спричинити більше жертв, ніж сам вірус.

Едвард Сноуден (NSA) попередив, що “коронавірусна криза” використовується для масового та постійного розширення глобального контролю. Відомий вірусолог Пабло Голдшмідт говорить про “глобальний медіа-терор” та “тоталітарні заходи”. Провідний британський вірусолог професор Джон Оксфорд розповідає про “медіа-епідемію”.

ВОДНОЧАС:

Організація «Open Doors» повідомляє, що у деяких країнах християни зазнають значної дискримінації у отриманні допомоги під час пандемії. У Нігерії християни отримали харчовий раціон у 6 разів менший, ніж їх невіруючі сусіди. Також відомо, що благодійні організації допомагають доставляти їжу християнам в Узбекистані, яким відмовили у допомозі через їх релігію. В Індії є побоювання, що обіцянки про допомогу християнам будуть використовувати, щоб підкупити, а потім змусити відмовитися від своєї віри. Скоріше за все, така дискримінація є результатом підтримки деякими країнами змови, щодо звинувачення християн у вірусі. Також благодійними організаціями для християн-медиків поблизу Перської затоки (місцезнаходження не уточнюють з міркувань безпеки) було надано захисний одяг, який вони не змогли отримати від держави через віросповідання.

Організація «Open Doors» заявила, що християнські меншини таких країн відчувають себе забутими та перекинутими у кінець списку на допомогу під час коронавірусу. Звістка про те, що тільки на початку цього року за перші 3 місяці через репресії відносно християн померло щонайменше 766 послідовників Христа, викликало велике занепокоєння у Міжнародного християнського концерну. Баронеса Кокс з Фонду гуманітарної допомоги закликає уряд Великобританії вимагати звітів від Нігерії щодо рівномірного розподілу наданої їм допомоги та проведення заходів для захисту усіх жителів, незважаючи на віросповідання.

НАТОМІСТЬ ПРОВІДНІ МІЖНАРОДНІ ОРГАНІЗАЦІЇ ДОСИТЬ СПЕЦИФІЧНО БОРЯТЬСЯ З ПАНДЕМІЄЮ ТА ЇЇ НАСЛІДКАМИ:

ООН прогнозує 7 мільйонів незапланованих вагітностей через карантин. Якщо карантин затягнеться, то таких вагітностей може бути вже 15 мільйонів. Про це свідчать дані дослідження, проведеного агентством ОНН, яке займається роботою у сфері гендерної рівності, репродуктивного здоров’я та розвитку потенціалу молоді (UNFPA).

“Значні рівні порушень, пов’язаних з блокуванням протягом 6 місяців, можуть призвести до того, що 47 мільйонів жінок у країнах з низьким і середнім рівнем доходу не зможуть використовувати сучасні контрацептиви. Це призведе до прогнозованих 7 мільйонів додаткових небажаних вагітностей”, – йдеться в дослідженні. В свою чергу, якщо карантин триватиме рік, то за прогнозами ООН, 51 мільйон жінок не зможуть використовувати сучасні контрацептиви, що призведе до 15 мільйонів небажаних вагітностей. Як повідомляється, також шість місяців обмежень можуть призвести до додаткових 31 мільйона випадків гендерного насильства. Тільки за перші два тижні карантину кількість дзвінків на Національну гарячу лінію по боротьбі з побутовим насильством зросла більш ніж на 25%.

Вказівки ВООЗ щодо сексуального виховання рекомендують навчати малолітніх дітей про мастурбацію та гендерну ідентичність. Так, «Стандарти Всесвітньої організації охорони здоров’я в галузі сексуальної освіти в Європі: рамки для політиків, освітніх та медичних органів і спеціалістів» радять  навчати дітей про сексуальне задоволення (про мастурбацію) та трансгендерство, перш ніж вони навіть навчилися говорити. Зокрема, ВООЗ пропонує дітям у віці 0-4 років “отримувати інформацію про насолоду та задоволення при дотики до тіла … мастурбацію”. Малюків також слід заохочувати “усвідомлювати гендерну ідентичність” та надавати “право досліджувати гендерну ідентичність”. У віці 4-6 років, педагогів закликають “надавати інформацію про одностатеві стосунки” та “допомагати дітям розвивати повагу до різних норм щодо сексуальності”.

Звичайно, в будь-якому розумному світі жодна дитина цього віку не повинна піддаватися будь-якій інформації про секс. Попри те, що ВООЗ по суті є співучасником приховування в Китаї спалаху коронавірусу, засоби масової інформації вважають, що ВООЗ є організацією, авторитет якої не піддається сумніву. Соціальні мережі видаляють матеріали, які критикують зазначені вище вказівки Всесвітньої організації охорони здоров’я.

Джерела: Родина, Всеукраїнський Собор, Свідок, Слово про Слово.

Be the first to comment on "Метаморфози пандемії: лише факти"

Напишіть відгук