Ми проїжджали через одне селище, а на наступний день дізналися, що на його околицях чотирьох наших військових вбили – Кривицький

На початку серпня Ординарій Києво-Житомирської дієцезії РКЦ єпископ Віталій Кривицький вдруге був на ротації у складі місіонерської тактичної групи ХСП-Маріуполь. Як і минулого року, він здійснював своє служіння виконуючи всі обов’язки священика: проведення Служб Божих, уділення Святих Таїнств потребуючим та хворим, спільна молитва та спілкування з дітьми – вихованцями дитячого центру “Ковчег”, проголошення Слова під час біблійних груп.

Про своє цьогорічне служіння на Донбасі Єпископ Віталій згадав у проповіді під час Святої Меси в Конкатедральному храмі 11 серпня. Роздумуючи про Євангеліє від Луки (12, 35-40), він сказав:

– «…Вчора я повернувся з Донбасу, де Господь дав мені час і цього року послужити серед людей, яких торкнулася війна. Коли чуєш оповідання цих людей, які говорять, що важко порахувати ту кількість свічок, які були спалені разом з молитвою, в підвалах власного дому, коли починає «летіти». Вони просто кажуть: «щось там вже летить». Розумієш, що те, що «летить», може бути останнім днем твого життя, може бути останній день того, що ти назбирав. Є люди, які дуже багато назбирали, зробили, побудували і ті недобудовані хати стоять, тому що невідомо, що завтра може статися. З цього будинку може нічого не залишитися.

Ми проїжджали через одне селище, а на наступний день дізналися, це було на минулому тижні, не зважаючи на перемир’я, чотирьох наших військових одним пострілом вбили. Це сталося саме на околицях того селища, де ми були. У селищі живуть люди, ходять на базар, до магазину, займаються своїми справами, але смерть приходить не тоді, коли її чекають.

Подивишся на життя цих людей, які завжди готові, що воно «прилетить», які завжди готові, що кінець настане не тоді, коли, як вчені кажуть, наше сонце вигасне, (воно має таку властивість), але ми себе тішимо, що це не за наше життя, не за життя наших нащадків. Це колись там буде.

Господь сьогодні говорить про це пильнування, про те, щоб бути підперезаними і готовими до дії. Про це каже Ісус…».

Про служіння єпископа Кривицького для мешканців Донбасу на своїй сторінці розповів координатор ХСП-Маріуполь Володимир Завадський.

«А на закінчення дня Господь нам подарував чудовий подарунок – Свята Меса під проводом єп. Віталія Кривицького, який знову завітав з візитом до с. Піонерського. Також сьогодні ми стали свідками відновлення обітів сестри-салезіянки в річницю заснування Згромадження Дочок Марії Помічниці Християн.

Благословенний час для дітей центру ” Ковчег” –

Свята Меса, молитви, прослава.
Сьогодні славлю Боже ім’я, це – мій Бог
Ім’я Боже – фортеця, міцна фортеця,
Скеля спасіння, захист мій ….

Причастя є таїнством, яке поєднує християн реально із Богом.
Єпископ Віталій Кривицький відвідав немічних та похилих осіб уділивши таїнства Покаяння та Святого Причастя. Дякуємо Богу та дар таїнств Сповіді та Євхаристії.
Коли вони їли, Ісус узяв хліб, благословив, розломив і дав їм, кажучи: Беріть, це моє тіло.
Потім узяв чашу, воздав хвалу, дав їм, і пили з неї всі.
Та й сказав їм: Це моя кров Завіту, що проливається за багатьох. (Мк. 14. 22-24)

Керівник Володимир Завадський разом з о.єпископом Віталієм Кривицьким, Романом Лабою, Михаїл Пищик відвідали одну з найвіддаленіших точок від нашого дитячого центру “Ковчег” – с.Новогригорівка.
Місцеві мешканці, які кожного разу очікують нових гостів з відкритими серцями на цей раз мали можливість послухати конференцію про спільноту від отця-єпископа.
Подяка Богу за ці гарячі людські серця, які прагнуть насичуватись Божою наукою.

Керівник Володимир Завадський разом з о.єпископом Віталієм Кривицьким відвідали мешканців с. Орловське.
Довіряй Богу
Ні про що не журіться, але в усьому появляйте Богові ваші прохання молитвою і благанням з подякою.
І мир Божий, що вищий від усякого уявлення, берегтиме серця й думки ваші у Христі Ісусі.
Наостанку, брати, усе, що лиш правдиве, що чесне, що справедливе, що чисте, що любе, що шанобливе, коли якась чеснота чи щобудь похвальне, – про те думайте!
Чого ви навчилися, що прийняли, що почули та бачили в мені – те чиніте, і Бог миру буде з вами. (Фил. 4:6-7)

Вже другий тиждень на Божій ниві ХСП трудяться
сестри – монахині Яніна Дуржевська та Рената Кажмарек. Єпископ Віталій Кривицький завітав разом з сестрами до сімей з проголошенням Слова Божого.

НАШІ РАНІШНІ ТА ВЕЧІРНІ МОЛИТВИ.
МОЛІМОСЯ РАЗОМ…..
МИРУ ТА ЛЮБОВІ!

Служіння єпископа — це не слава та велич, як може здаватись на перший погляд, − це — постійна праця, насамперед, над собою, оскільки єпископ повинен бути «всім для всіх» (1 Кор. 9:22). Єпископське служіння — це явлення образу Христа, відображення Христа своїм життям та служінням. За час служіння при дитячому центрі “Ковчег” отець-єпископ Віталій Кривицький, с.Наталія Вакулішина та Олена Пономаренко, Олена Жевець м. Одеса, Ірина Назаренко м. Житомир, Людмила Кметь м. Хмельницький, Іванна Камецька, Марія Перець м. Львів стали однією великою духовною родиною. Усі віряни завжди могли сподіватись на їхню духовну підтримку, мудру пораду та молитовне заступництво перед Богом. У кожному їхньому слові, погляді та у кожній дії променіла любов до Господа і ближнього. Кожен із присутніх на подячній Святій Месі дякував Богу за служіння волонтерів в нашій спільноті і водночас сумував з приводу того, що вони вже їхали на місця своєї праці. Бажаємо Вам такої ж ревності та побожності у Вашому подальшому служінні для всіх людей, яких Вашій опіці поручить Господь! Нехай Ваше серце завжди буде сповнене радістю, миром, вірою, надією та любов’ю!».

Be the first to comment on "Ми проїжджали через одне селище, а на наступний день дізналися, що на його околицях чотирьох наших військових вбили – Кривицький"

Залишити відповідь