«Ми спробуємо окрилити наших дітей»: ХСП організувала християнський літній табір для 60-ти дітей «сірої зони»

«Ми спробуємо окрилити наших дітей», – сказав координатор ХСП-Маріуполь Володимир Завадський перед початком християнського літнього табору для 60-ти дітей з прифронтових сіл у секторі Маріуполя.

Табір «Ковчег» був організований у Піонерському силами служителів ХСП-Маріуполь за надзвичайно щедрої допомоги зі сторони жертводавців.

Ось, як Володя розповів на своїй сторінці в соцмережі про ці подаровані щасливі дні дітям, для яких війна завжди поряд:

«На старт! Увага! Руш!
Від сьогодні літній відпочинковий табір оголошено відкритим.
Наша мета – створити дружню атмосферу, в якій відбуватиметься інтелектуальний, фізичний та емоційний розвиток особистості.
Спорт, творчість, креативність, акторська майстерність, а ще квести, ігри на свіжому повітрі, екскурсії, активності на воді — все це чекає діток в таборі з денним перебуванням, який триватиме впродовж літа.

Безкоштовний відпочинок організовано для 60 дітей. Для дітей організовано повноцінне харчування.
Всі заняття на таборі розробленні у формі змагань та ігор, що дасть можливість учасникам створювати невимушену атмосферу для пізнання навколишнього світу і себе самих.
Перебування серед морської природи не лише корисно для здоров’я, але також пробуджує в дітях відчуття прекрасного. За хорошої погоди усі елементи програми проводяться на свіжому повітрі, що дуже позитивно впливає на самопочуття учасників та учасниць табору.
Ні одна дитина не залишиться без уваги.
МИ СПРОБУЄМО ОКРИЛИТИ НАШИХ ДІТЕЙ!

ДЕНЬ ПЕРШИЙ

Знайомство, поділ на групи, девіз кожної групи, активні ігри, водяний волейбол, багато сонця і морських хвиль, смачне морозиво🍦і купа позитивних емоцій та дитячих щирих щасливих посмішок 😀😊😁😜
Велика подяка всім нашим добрим добродіям за відкриті серця, творити добро.

ДЕНЬ ДРУГИЙ
Володимир Завадський говорив з дітьми про Божий порядок для сім’ї. Створення сім’ї починається зі слів: «І сказав Господь Бог». І якщо люди у сім’ях будуть слухати голос Бога, то тоді наші сім’ї будуть куточками раю на землі.
А друга частина нашого дня була активною і веселою

ТРЕТІЙ КАЗКОВИЙ ДЕНЬ
Тема конференції ” Таланти” , як Ісус навчав своїх учнів притчами так і ми навчаємо дітей притчею про таланти. Кожна дитина особлива і унікальна і має свої дари і таланти. Через казку та різні веселі змагання ми виявляли їхні здібності. Вони прекрасні🙃🙏
Богу подяка за всіх добродіїв.

ДЕНЬ ЧЕТВЕРТИЙ ” ЦІННОСТІ ЖИТТЯ”
Життя – це мить. Пошана, тріумф, багатство і наука – минущі. Всі спокуси життя підуть. Залишається лише вічна любов – причина кожного доброго діла. Любов, що переживе нас. Адже Бог є любов. (св. Джузеппе Москаті)
Дякуємо за конференцію ” Дар життя” пастирю Церкви Божої Анатолію Пономарьову. Радіємо життю – воно прекрасне.

П’ЯТИЙ ДЕНЬ КОЛЬОРОВИЙ🙃
Дякуємо Олені Пругловій за чудову конференцію “Ким є Бог для нас, його дія в нашому житті”. Радіймо в Господі.
Ігри, море, сонце, друзі, чудовий активний відпочинок, життя триває……. МИ ХОЧЕМО МИРУ ТА ЛЮБОВІ!!!!!

ДЕНЬ ШОСТИЙ

Ось і закінчився наш шестиденний дитячий табір “Ковчег”, багато позитивних емоцій, море, веселі старти та велика ярмарка подарунків🙃🎨🤾‍♂️⚽️🏊‍♂️.
Вітаємо серед нас сестру – монахиню Октавію Пайонк м. Львів згромадження Сестер Служебниці НДМ”.

Підготовка до літнього табору, звичайно, тривала не один тиждень, а його проведення було б неможливим без чисельних жертводавців, волонтерів та доброчинців.

Ось, що про фінальні приготування написав Володя: “Остання субота перед літнім табором, наповненна різноманітними підготовками. Хочеться щоб не тільки було весело, а ще затишно та чисто. На допомогу нам приїхали пастир Церкви Божої Анатолий Пономарев з сином Валентином смт Горностаївка Херсонської обл та Василий Киликевич смт Миропіль Житомирської обл.
Велика подяка всім волонтерам, добродіям за щоденні молитви, допомогу фінансову, матеріальну, за добрі справи Божі які творимо разом.
Божого благословіння Вам, Миру та Любові!”.

НАДАТИ ФІНАНСОВУ ПІДТРИМКУ ХСП МОЖНА ЗА ДОПОМОГОЮ ПОСИЛАННЯ, ЯКЕ Є НА НАШІЙ ГОЛОВНІЙ СТОРІНЦІ

 

Be the first to comment on "«Ми спробуємо окрилити наших дітей»: ХСП організувала християнський літній табір для 60-ти дітей «сірої зони»"

Залишити відповідь