«Ми також молимось за Росію» – координатор Молитовного Щита ХСП

Координатор Молитовного Щита при Християнській Службі Порятунку Марина Роменська розповіла про завдання та базові принципи цього служіння:

«Молитовний Щит – це духовний простір, де християни, які небайдужі до сучасних проблем і викликів як в тілі Церкви, так і у світі, вносять свій вклад в Божу справу через молитву. Ми впевнені, що всі віруючі люди сьогодні покликані до активної участі у духовній війні, слідуючи за словами, виголошеними у свій час апостолом Павлом: «Нам бо треба боротися не проти тіла й крові, а проти начал, проти властей, проти правителів цього світу темряви, проти духів злоби в піднебесних просторах» (Ефесянам 6:12).

Молитовний Щит включає в себе кілька напрямків молитовних служінь. Його основу становлять служителі, які систематично моляться в наших загальних інтенціях. Ніяких шаблонів і формальних вимог. Ніяких конфесійних чи деномінаційних обмежень. Лише відкритість на участь в духовному тілі Щита та готовність до постійної молитви в єдності з іншими його підрозділами.

Отже, можна сказати, що у нас міжконфесійне, міжнаціональне та багатомовне служіння

До, так би мовити, зовнішнього кола входять групи або індивідуальні молитовники, які  моляться в загальних намірах. Наприклад, в Україні – це сестри з трьох жіночих греко-католицьких чернечих згромаджень. Крім того, є молитовники-миряни, які моляться по одинці або переважно в спільнотових групах.  В цілому, в Україні таких молитовників зовнішнього кола налічується близько восьми десятків.

У Литві моляться сестри з дванадцятьох жіночих чернечих згромаджень та молитовники-миряни із спільнот Вільнюса, Каунаса, Кретинги та низки інших міст. Буквально напередодні ми отримали інформацію, що до литовського крила Щита приєдналась іще одна молитовна група із Вільнюса з католицької парафії Святих Апостолів Филипа і Якова у складі близько десятка людей. Вони будуть молитися у наших намірах раз на тиждень.

Є молитовники із міста Хюнфельден (Німеччина) та групи у Лондоні. Розвивається молитовна мережа Щита у Польщі, зокрема, на основі чоловічого мирянського ордену Іоанна Павла ІІ. Очікуємо перших молитовників з Ізраїлю та Росії. Отже, можна сказати, що у нас міжконфесійне, міжнаціональне та багатомовне служіння.

У конкретний період Щит молиться за питання, які найбільше потребують невідкладного втручання Божого Провидіння

Як це працює на практиці? Орієнтовно, за десять днів до початку нового місяця всім координаторам молитовних груп зовнішнього кола ми розсилаємо десять інтенцій (молитовні наміри на січень 2020 року – ред.), які актуальні на той час. Це наміри для молитов за Соціум, Націю, Церкву, Україну, Литву, Польщу, Міжмор’я (територія між Балтійським та Чорним морями), Європу, Росію та Ізраїль. Молитовники формулюють інтенції за свої країни .

Люди моляться так, як їм зручно. Наприклад, це може бути два рази на місяць, а може щодня… Може бути молитва на Вервиці, або проголошення Псалмів, або спонтанна харизматична молитва. Важливо, щоб це були мотивовані та вірні своєму покликанню люди, щоби вони усвідомлювали свою місію і переживали молитву, а не робили це автоматично і механічно.

У конкретний період Щит молиться за питання, які найбільше потребують невідкладного втручання Божого Провидіння. Наприклад, у грудні, зокрема, молились за недопущення прийняття українським парламентом сумнозвісного законопроєкту 0931.

Вони стоять в молитві доти, поки не розв’яжеться конкретна ситуація – доба, дві, три…

Щодо Литви, то деякий час тому молилися за подолання наслідків урядової політики щодо запровадження язичницьких свят під виглядом відродження національних традицій. У Польщі – за протидію публічній кампанії дискредитації Католицької Церкви та навернення людей, які останнім часом від неї офіційно відреклися. Зараз молимося за навернення та звільнення Росії від дій окультистів, які укорінилися у  правлячій верхівці країни та здійснюють глобальну експансію своєї доктрини у форматі так званого «руского міра».

Інтенції за Європу часто присвячені протидії гендеру і збереженню на цих теренах основ християнської цивілізації під тиском секуляризації та ісламізації суспільства. Велике значення надається формуванню духовного союзу народів Міжмор’я.

Якщо говорити про структуру Молитовного Щита, то  є також і середнє коло.  Це люди посвячені на внутрішнє служіння в рамках Християнської Служби Порятунку. Наприклад, є спеціальна ходатайствена група, до якої входять близько 20 молитовників. Їхня спеціалізація – воювати за саму ХСП, за вирішення внутрішніх потреб та проблем служіння. Ця група отримує інтенції для молитви в середньому раз на декаду але може бути мобілізована і для екстреної молитви, якщо виникає така нагальна потреба (скажімо, були непоодинокі випадки, коли наші фронтові служителі потрапляли під обстріли на лінії розмежування).

Є молитовники, які покликані  ходатайствувати індивідуально за служителів ХСП чи стан справ у окремих командах служителів, що потребують адресного духовного захисту і  допомоги. Вони стоять в молитві доти, поки не розв’яжеться конкретна ситуація – доба, дві, три…

Також Щита є спеціальна група молитовників-заступників, які за потреби моляться за окремих людей  заступницькими молитвами та молитвами внутрішнього зцілення.

Процес розпізнання та формування Щита знаходиться у постійній динаміці і кожний може віднайти своє місце у ньому

Зараз формується служіння атакуючої молитви. Це молитва, яка спрямована не на індивідуальні потреби людини, а на розпізнання та руйнування духовних твердинь на певних територіях та в окремих громадах. Скажімо, ми в свій час їздили в Авдіївку і молилися на цій землі у розпал військових дій. Господь відповідав на такі молитви кожен раз і дуже конкретно.

Ще є група пророчого поклоніння. Вона має своє очевидне призначення і покликання. В тому числі і в забезпеченні проведення періодичних молитовних чувань служителів ХСП.

В самому серці Молитовного Щита знаходиться лідерська група служіння (умбон) та молитовно – пророча група.

Ось так схематично виглядає внутрішня побудова Молитовного Щита. Процес розпізнання та формування Щита знаходиться у постійній динаміці і кожний може віднайти своє місце у ньому. Були би, лишень, відкритість на покликання та готовність до посвячення.

Колись Господь мені дав видіння:

– У космосі темна наша Планета – Земля. Потім спалахує один вогник, потім другий, потім третій і т.д. З цих вогників виходять промінчики світла і в кінці кожного промінчика запалюється новий вогник. Поступово вся Земля вкривається мереживом таких сяючих вогників Божого Світла. І вся Земля стає освяченою територією Царства Божого. Це те, що  Молитовний Щит покликаний досягати, об`єднуючи нас в спільній молитві».

Контакти для тих, хто готовий стати у служінні Молитовного Щита ХСП:

головний координатор Молитовного Щита – Марина Роменська,

тел.: +380(67)2421983,

e-mail.: m.romenska@gmail.com

Be the first to comment on "«Ми також молимось за Росію» – координатор Молитовного Щита ХСП"

Залишити відповідь