Місцеві ради – на захисті сім’ї і свободи

Депутати місцевих рад всіх рівнів звертаються до центральних органів державної влади із вимогою захистити інститут сім’ї в Україні та заборонити пропаганду та унормування ідей ЛГБТ, повідомляється на сайті  Всі разом. Це пов’язано із сучасними викликами та загрозами, які почали активно виникати з 2015 року – на рівні законодавчих ініціатив і рішень органів виконавчої влади.

Відбувається впровадження експериментів щодо людської ідентичності, агресивно пропагандуються одностатеві відносини. Сексуальні відхилення і викривлені уявлення про сім’ю просуваються у публічному просторі як варіант норми. Детально про це – у спецпроекті руху «Всі разом!», який називається «Не вирізайте сім’ю в Україні».

Такі тенденції викликають обурення у громадян в усіх регіонах України. Тому депутати як представники місцевих громад, виконуючи волю своїх виборців, стають на захист інститут сім’ї і ухвалюють відповідні рішення. Спочатку це були поодинокі ініціативи окремих депутатів, а тепер це масштабна кампанія по всій Україні – марафон місцевих рад на захист сім’ї і свободи, проти гендерної концепції і гомодиктатури!

Заохочуємо місцеві ради і вашого регіону ухвалювати Рішення про звернення до центральних органів влади з метою захисту інституту сім’ї.

ЗАВАНТАЖИТИПРОЕКТ РІШЕННЯ МІСЦЕВОЇ РАДИ

МІСЦЕВІ ДЕПУТАТИ ВИМАГАЮТЬ:

  1. Зберегти чинну редакцію статті 51 Конституції України, у якій декларується, що шлюб ґрунтується на вільній згоді чоловіка та жінки.
  2. Вилучити словосполучення «сексуальна орієнтація» і «гендерна ідентичність» з Кодексу законів про працю України та з інших законів, законопроектів і урядових документів, як такі, що несуть виключно ідеологічне та антинаукове навантаження, та не допустити включення цих словосполучень у нові закони та нормативно-правові акти.
  3. Не допустити ухвалення закону України «Про цивільне партнерство», що передбачено п.6 статті 105 Плану дій з реалізації Національної стратегії у сфері прав людини на період до 2020 року.
  4. Виключити з регулятивних правових актів у освітній сфері та з текстів підручників норми і положення про статеве виховання, що ставлять за мету «подолання гендерних стереотипів».
  5. Заборонити пропаганду різних видів девіантної статевої поведінки, у тому числі у формі так званих «маршів рівності», «прайдів», «гей-парадів», «фестивалів квір-культури» тощо. Ухвалити Закон України «Про заборону пропаганди гомосексуалізму».
  6. Створити Міністерство у справах сім’ї або запровадити інститут Урядового уповноваженого з питань сім’ї. На відповідні посади призначити людей, які відомі своєю відданістю справі захисту інтересів сім’ї та моральності в українському суспільстві.
  7. Зупинити процес внесення змін до Конституції України та інших нормативно-правових актів в частині викривлення дефініцій сім’ї, шлюбу, батьківства, материнства й дитинства.

Джерело: Всі разом

Be the first to comment on "Місцеві ради – на захисті сім’ї і свободи"

Залишити відповідь