Молимося, щоби жертва на Майдані та на Донбасі не виявилася марною (Дайджест ХСП №48)

У ці дні особливим чином молимося за те, щоби жертва сотень на Майдані та тисяч на Донбасі не виявилася марною. Вони зійшли на свої земні хрести і пролили там свою кров, уподібнившись до Господа нашого Ісуса Христа. Хай освятиться і воскресне Україна.

ХСП-Варшава

З молитвою вшановували пам’ять Героїв Небесної Сотні біля стін Посольства України у Польщі. Герої не вмирають, вони просто стають ангелами.

ХСП-Київ

Каплиця святого отця Піо у Парафії Пресвятої Діви Марії
Матері Церкви. Традиційна щомісячна Свята Служба за участю штабних служителів Християнської Служби Порятунку. Месу відслужив капелан ХСП брат Сергій Кіппа OFM CAP. Віра без діл мертва. Але й діла неживі, якщо вони не є плодом віри.

Сьогодні на Школі Соціального Лідерства цілий день будемо навчатися робити те, що любиш і любити те, що робиш 😉
Тренінг проводить Тарас Тимо – викладач Українського католицького університету. Здобув ґрунтовну міжнародну освіту з гуманітарних дисциплін (Бельгія і США) та ступінь магістра бізнесу й управління (MBA) (Львівська Бізнес-школа УКУ). Займається викладацькою, тренінговою і підприємницькою діяльністю. Має значний міжнародний досвід у сфері освітніх технологій і управління. Як тренер і викладач, співпрацює з декількома міжнародними організаціями та освітніми проектами у сферах управління, підприємництва, громадянського суспільства (Голландія, Швеція, Португалія, США).

В основі тренінгу – випробувані у міжнародній практиці методології пошуку власного покликання, місії, «професійної ідентичності» та оптимальних видів діяльності, що відповідають різним типам особистості. Тренер опрацював в пристосував до українського контексту поради провідних європейських і американських експертів у цій сфері, які Ви зможете використати для особистого і професійного зросту. Християнська служба порятунку, Інститут релігійних наук св. Томи Аквінського у Києві

Фронтовий координатор Християнської Служби Порятунку Артем Семенець тримає слово у Парафії Пресвятої Діви Марії Неустанної Допомоги РКЦ у Броварах.

Олеся Шніцер, кординаторка “Школи Соціального Лідерства” Християнської Служби Порятунку, лекторка курсу “Християнські принципи управління фінансами” була гостею програми Добра розмова на “Воскресіння. Живе радіо”.

Мова йшла про те, що таке Християнська Служба Порятунку, як навчитись розпоряджатись своїми фінансами?

 Чергова група дітей із зони війни у ці дні проходить реабілітацію на мирній землі. На цей раз діти прибули із села Нижнє Попаснянського району Луганської області (5 км. від лінії вогню). Під час перебування у Києві діти, зокрема, мали можливість зануритися у захоплюючу спортивну тему. Це стало можливим завдяки Українській асоціації футболу та БФ “Розвиток футболу України”. Дякуємо, друзі, за розуміння і підтримку.

ГО #ХСП пишається дружбою з Леонідом Остальцевим, засновником мега-популярного українського бренду “Ветерано Піца”. Цей чоловік має величезне добре сердце і допомагає у реалізації важливого проекту для дітей із зони бойових дій. На Луганщині саме зараз тривають запеклі бої, люди мають ховатися від обстрілів у бомбосховищах. Група дітей із Луганської області зараз приїхала до Києва, аби мати можливість хоча б на короткий час забути про жахіття війни. Завдяки “Ветерано Піца” діти мають чудову нагоду приготувати смачну піцу на майстер класі та поласувати нею. Тож ми надзвичайно вдячні Леоніду Остальцеву за постійну підтримку. Хочу звернути вашу увагу на інтерв’ю з цим справжнім героєм України та чудовим прикладом для наслідування.

Як можна проводити вихідні? 😊
А ось так як наша молодь, яка мала чудову нагоду відвідати нашу столицю і скористалась цією нагодою.
По приїзді вони поділились враженнями.
🤔Після відвідин квест кімнат вони зрозуміли, що важлива команда і підтримка один одного!
Також торкнулись важливої та актуальної теми для їх підліткового віку – про побачення, а вечір закінчили 🎞️переглядом фільму про те як важливо бути вірним Ісусові і тому до чого Він тебе закликає.
Дякуємо Yulia Yefimova її команді та добродіям за цей подарунок для дітей дитячого центру “Ковчег”

У програмі «Modus vivendi», яка виходить в ефірі Радіо Марія, говорили із доктором соціальної економіки, екс-доцентом Папського Григоріанського університету (Італія), політологом, економістом, випускником УКУ – Зиновієм Свередою про важливість вивчення Соціального вчення Церкви, як системного подання інформації, яке формує світогляд християнина.

Відбулася перша робоча зустріч фронтових служителів Християнської Служби Порятунку з нещодавно висвяченим Ординарієм Харківсько-Запорізької дієцезії РКЦ єпископом Павлом Гончаруком. Нагадаємо, що протягом кількох воєнних років владика Павло регулярно здійснював служіння на Донбасі в якості військового капелана ХСП. Отримали відповідні настанови. З Божою Допомогою та з благословіння архіпастиря рухаємося далі.

ХСП-Маріуполь-Піонерське

Недільна Свята Меса.
Навчи мене дороги Твоїх настанов, Боже, – я її до кінця берегтиму. Пошли мені розум, і Твій закон виконувати буду, – я зберігатиму його всім своїм серцем.
Щиро дякуємо настоятелю отцу Paweł Tomaszewski за звершення Святої Меси.

Біблійні зустрічі у центрі “Ковчег”

Суботні заняття, вивчали четверту Божу заповідь
✝️” Шануй батька свого і матір Свою, щоб тобі добре і щоб ти довго прожив на землі”. Божа заповідь говорить про обов’язки дітей стосовно батьків і обов’язки батьків щодо дітей.
Робили майстер клас по декупажу- шкатулки❤️, смакували смачний обід🥗🥙
Дякуємо нашим добродіям за благословіння дитячого центру “Ковчег”

Смачна вечеря, вечірня молитва – прослава.
Не нам Боже не нам, а імені Твому хай буде хвала!
МИР ТА ДОБРО!

ХСП-Мар’їнка

Очень приятный и неожиданный сюрприз от Господа!!! Заехали в гости братья с г.Жмеринка!!! Вместе помолились, прославили Господа. Они оставили продукты для бойцов… и сегодня мы их сразу же передали.

Добрий господар

Стрий. Ранкова субота. Спільно із Владикою Тарасом (Taras Senkiv) створюємо Грядку Розуму у резиденції Владики. Вірю, що це виводить програму “Добрий господар”, яка реалізовується у співпраці Фонду громад #Рідня та Християнська служба порятунку під духовним патронатом Стрийської єпархії УГКЦ на найвищий рівень розуміння важливості любити свою землю, берегти її, ефективно господарити на ній, кооперуватися і творити економічну модель, де всі стають учасниками і разом змінюють якість свого життя.
Вітаємо Владику Тараса у Товаристві практиків економічної самоорганізації і запрошуємо всіх долучитися. Головне свідчення-заява бути у нашому товаристві -грядка Розуму, яку Ви створили і опублікували у соцмережах. Наші збори відбуваються щомісячно в останню п’ятницю місяця у домівці Фонду громад Рідня, Стрий.17.00. Для віддалених учасників забезпечується трансляція.

Більше інформації про грядки Розуму, про мікроагрбізнес на землі читайте тут.

 

 

 

Be the first to comment on "Молимося, щоби жертва на Майдані та на Донбасі не виявилася марною (Дайджест ХСП №48)"

Залишити відповідь