Молитовні наміри до кінця серпня для груп Молитовного Щита ХСП

«Нам бо треба боротися не проти тіла й крові, а проти начал,

проти властей, проти правителів цього світу темряви,

проти духів злоби в піднебесних просторах»

(Ефесянам 6:12)

Молитовні наміри до кінця серпня для груп Молитовного Щита Християнської Служби Порятунку, а також для всіх бажаючих приєднатися до нас у молитві:

Молитовні наміри для зовнішніх груп захисної молитви (Дальні Рубежі – задіяні молитовники з України, Литви, Польщі, Великобританії, Ізраїлю та Німеччини):

 1. Соціум – за припинення зараження свідомості молодих поколінь різноманітними неомарксистськими ідеологіями та доктринами під виглядом боротьби за «рівність», «справедливість» та «толерантність». .
 2. Нація – за збереження християнського контексту як основи національної пам’яті, культури, світогляду і суспільного устрою.
 3. Церква – за готовність Церкви активно проголошувати своє соціальне вчення та діяти у суспільстві через мережу мирянських рухів та організацій.
 4. Україна – за припинення ігнорування з боку світської влади голосу церковних спільнот та релігійних організацій у засадничих питаннях гуманітарної та освітньої політики держави.
 5. Литва – за послідовність світської влади в питанні відмови від запровадження гендерної ідеології у різних сферах суспільного життя.
 6. Польща – за мирну та послідовну протидію спробам інформаційних атак та осквернення католицьких храмів і християнських символів віри з боку спільнот ЛГБТ, феміністок та ліваків.
 7. Міжмор’я – за наповнення духовним та світоглядним змістом новоутвореного міждержавного союзу України, Польщі і Литви – Люблінського Трикутника.
 8. Європа – за зупинення хвилі ісламізації та втрати християнської ідентичності європейськими народами.
 9. Росія – за пробудження всіх християн країни до відважного та безкомпромісного духовного спротиву темряві та гніту з боку тоталітарного режиму.
 10. Ізраїль – за відкритість усіх християнських гілок, які присутні в країні, на євангелізаційне та пастирське служіння єврейському народу.

Молитовні наміри для внутрішніх груп захисної молитви (Ближні Рубежі – задіяні групи молитовників з різних церковних спільнот та релігійних середовищ України):

 1. За досягнення реального миру на теренах Донбасу та недопущення на цьому шляху компромісів щодо державного суверенітету і національних інтересів України.
 2. За подолання корупції у всіх сферах суспільного життя України та безпеку і захист для тих, хто з нею бореться.
 3. За припинення інформаційної кампанії по формуванню образу Церкви як місця масового зараження людей коронавірусом та покаяння чиновників і журналістів, задіяних у цій кампанії.
 4. За припинення просування у сфері освіти гендерної ідеології та нейтралізацію впливу ЛГБТ-лобі на освітні заклади України.
 5. За припинення утисків українських християн на окупованих територіях Криму і Донбасу та захист від гонінь для представників кримсько-татарського народу.

Також запрошуємо до молитви за саме служіння Християнської Служби Порятунку, в тому числі у складі відповідної внутрішньої групи молитовників-заступників, які запрошуються до молитви за спеціальними намірами.

Для тих, хто виявить бажання дізнатися про служіння Молитовного Щита ХСП більше: головний координатор МЩ – Марина Роменська, тел.. 067 2421983, мейл. m.romenska@gmail.com.

Довідка. Молитовний Щит Християнської Служби Порятунку є багатогранним служінням. У його духовному просторі формуються та діють молитовники-заступники, молитовники-атакуючі ходатаї, молитвоники-захисники, групи пророчого служіння та пророчого поклоніння… Але основу Молитовного Щита складають групи, що моляться в інтенціях, які щомісяця отримують через своїх координаторів від головного координатора Щита. Такі групи уже діють в Україні, Литві, Польщі та Німеччині. В них об’єднанні як богопосвячені особи, так і миряни. Ніяких шаблонів і формальних вимог. Ніяких конфесійних чи деномінаційних обмежень. Лише відкритість на участь в духовному тілі Щита та готовність до систематичної молитви в єдності з іншими його підрозділами.

Be the first to comment on "Молитовні наміри до кінця серпня для груп Молитовного Щита ХСП"

Залишити відповідь