Молитовні наміри на липень для груп Молитовного Щита ХСП

«Нам бо треба боротися не проти тіла й крові, а проти начал,

проти властей, проти правителів цього світу темряви,

проти духів злоби в піднебесних просторах»

(Ефесянам 6:12)

Молитовні наміри на липень для груп Молитовного Щита Християнської Служби Порятунку, а також для всіх бажаючих приєднатися до нас у молитві:

Молитовні наміри для зовнішніх груп захисної молитви (Дальні Рубежі – задіяні молитовники з України, Литви, Польщі, Великобританії, Ізраїлю та Німеччини):

 1. Соціум – за руйнування наслідків застосування владою чи тіньовими групами впливу інструментів маніпулювання масовою свідомістю, які породжують інфантильність, страх та нездатність опиратися обмеженню основоположних прав і свобод особи.
 2. Нація – за повернення національної свідомості до основ християнської консервативної демократії на противагу неоязичницьким ідеям лівацького хаосу або праворадикального тоталітаризму.
 3. Церква – за здатність Церкви відкрито та твердо протистояти внутрішнім зазіханням на чистоту євангельського вчення та зовнішнім переслідуванням християн за віру.
 4. Україна – за зупинення урядового плану дій щодо повзучої гендеризації сфери освіти, соціальної політики і охорони здоров’я та захист молодих поколінь від наслідків гомо-пропаганди.
 5. Литва – за припинення національної медійної кампанії, спрямованої на поширення язичницьких культів під виглядом відродження етнічної спадщини та народних традицій.
 6. Польща – за консолідацію розділеного президентськими перегонами польського народу навколо Церкви та ідей побудови християнської національної держави.
 7. Міжмор’я – за духовне споричастя всіх католицьких та православних народів регіону, які зберігають свою християнську ідентичність, а також входження українців у такий спільний духовний простір.
 8. Європа – за формування християнських утворень і середовищ, які чинитимуть духовний і громадянський опір засиллю неомарксистської ідеології та секуляризації суспільства.
 9. Росія – за протидію і усунення від влади окультних сил, укорінених на вищих рівнях політичної еліти, та нівелювання їх впливу на свідомість населення.
 10. Ізраїль – за розширення і консолідацію руху месіанських євреїв (ізраїльтян -християн-, які сповідують віру в Єшуа у єврейській традиції) та утворення умов для безперешкодного і безпечного проголошення Євангелія.

Молитовні наміри для внутрішніх груп захисної молитви (Ближні Рубежі – задіяні групи молитовників з різних церковних спільнот та релігійних середовищ України):

 1. За недопущення ратифікації парламентом Стамбульської конвенції, а також за припинення розгляду і просування законопроектів, що обмежують свободу сповідування віри та свободу слова.
 2. За полегшення страждань потерпілих і подолання наслідків повеней у західних регіонах України, а також припинення корупційних дій та злочинних бізнес-схем, що призводять до масового знищення лісів на цих землях.
 3. За безпеку воїнів, капеланів та волонтерів, які беруть участь у російсько-українській війна на Донбасі, а також швидке завершення війни справедливим миром.
 4. За припинення абортивного вбивства ненароджених дітей на українській землі, а також зцілення та навернення до Бога батьків таких дітей.
 5. За якнайшвидше відновлення повноцінної і вільної життєдіяльності церковних спільнот в умовах триваючої пандемії, а також недопущення застосування світською владою необґрунтованих та дискримінаційних карантинних обмежень щодо релігійних середовищ.

Також запрошуємо до молитви за саме служіння Християнської Служби Порятунку, в тому числі у складі відповідної внутрішньої групи молитовників-заступників, які запрошуються до молитви за спеціальними намірами.

Для тих, хто виявить бажання дізнатися про служіння Молитовного Щита ХСП більше: головний координатор МЩ – Марина Роменська, тел.. 067 2421983, мейл. m.romenska@gmail.com.

Довідка. Молитовний Щит Християнської Служби Порятунку є багатогранним служінням. У його духовному просторі формуються та діють молитовники-заступники, молитовники-атакуючі ходатаї, молитвоники-захисники, групи пророчого служіння та пророчого поклоніння… Але основу Молитовного Щита складають групи, що моляться в інтенціях, які щомісяця отримують через своїх координаторів від головного координатора Щита. Такі групи уже діють в Україні, Литві, Польщі та Німеччині. В них об’єднанні як богопосвячені особи, так і миряни. Ніяких шаблонів і формальних вимог. Ніяких конфесійних чи деномінаційних обмежень. Лише відкритість на участь в духовному тілі Щита та готовність до систематичної молитви в єдності з іншими його підрозділами.

Be the first to comment on "Молитовні наміри на липень для груп Молитовного Щита ХСП"

Залишити відповідь