Молитовні наміри на січень 2020 для груп Молитовного Щита ХСП

«Нам бо треба боротися не проти тіла й крові, а проти начал,

проти властей, проти правителів цього світу темряви,

проти духів злоби в піднебесних просторах»

(Ефесянам 6:12)

Молитовні наміри на січень 2020 для груп Молитовного Щита Християнської Служби Порятунку, а також для всіх бажаючих приєднатися до нас у молитві:

  1. Соціум – за звільнення публічного інформаційного простору від будь-яких проявів пропаганди розпусти, пороків, залежностей, насилля, збочень, окультизму, жадоби, споживацтва, за захист молодих поколінь від впливу такого контенту на їх свідомість.
  2. Нація – за покаяння нації за абортивне вбивство мільйонів ненароджених дітей та злочини, вчинені під впливом духів комунізму, нацизму і антисемітизму.
  3. Церква – за готовність Церкви до дії у світі згідно духу і букви Компендіуму Соціальної Доктрини з метою запровадження у суспільне, економічне і соціальне життя народу християнських ідей та цінностей.
  4. Україна – за припинення запровадження гендерної ідеології у сфері освіти та скасування фінансованої гендерним лобі так званої «антидискримінаційної експертизи» навчальних підручників, за недопущення вилучення із шкільних програм курсу «Основи сім’ї».
  5. Литва – за духовне пробудження литовців, особливо чоловіків, та спрямування їх зусиль на захист інституту сім’ї у її біблійному розумінні і відродження традиційної ролі християнської родини в житті нації.
  6. Польща – за мудрість, стійкість та відвагу християн у справі оборони своєї віри від публічних атак, які вчиняються різноманітними лівацькими рухами та політичними силами з метою дискредитації Церкви та нівелювання її впливу на життя країни.
  7. Міжмор’я – за формування християнами країн Міжмор’я спільного молитовного щита для солідарного захисту землі та народів від скверни «руского міра», «європейського гендеру» та «традиційного неоязичництва».
  8. Європа – за відновлення апостольської ревності і екуменічної єдності християн та розгортання нової євангелізації на європейській землі, за зупинення процесу масового закриття християнських парафій і спільнот.
  9. Росія – за припинення переслідувань християн різних деномінацій, які залишаються вірними своєму покликанню і стоять в правді щодо правлячого тоталітарного режиму, в тому числі на тимчасово окупованих Росією територіях Криму і Донбасу.
  10. Ізраїль – за консолідацію, укріплення і розширення месіанського руху на теренах Ізраїлю та його готовність відкрито проповідувати Єшуа Машиаха (Ісуса Месію), за єднання у цій місії всіх християнських гілок, які представлені в країні.

Для тих, хто виявить бажання дізнатися про служіння Молитовного Щита ХСП більше: головний координатор МЩ – Марина Роменська, тел.. 067 2421983, мейл. m.romenska@gmail.com.

Довідка. Молитовний Щит Християнської Служби Порятунку є багатогранним служінням. У його духовному просторі формуються та діють молитовники-заступники, молитовники-атакуючі ходатаї, молитвоники-захисники, групи пророчого служіння та пророчого поклоніння… Але основу Молитовного Щита складають групи, що моляться в інтенціях, які щомісяця отримують через своїх координаторів від головного координатора Щита. Такі групи уже діють в Україні, Литві, Польщі та Німеччині. В них об’єднанні як богопосвячені особи, так і миряни. Ніяких шаблонів і формальних вимог. Ніяких конфесійних чи деномінаційних обмежень. Лише відкритість на участь в духовному тілі Щита та готовність до систематичної молитви в єдності з іншими його підрозділами.

Be the first to comment on "Молитовні наміри на січень 2020 для груп Молитовного Щита ХСП"

Залишити відповідь