МОЛИТОВНИЙ ЩИТ ХСП ДОЛАЄ КОРДОНИ. ТЕПЕР ЛИТВА

Місією «Християнської служби порятунку» (ХСП) є здобуття Божої Перемоги, встановлення Божого Миру та поширення Царства Божого в Україні, зокрема, на її прифронтових і тимчасово окупованих територіях, через проповідь Слова Божого, торжество Божої Любові та укорінення Божого Закону.

На цьому шляху вслід за апостолом Павлом ми визнаємо та проголошуємо, що «Нам бо треба боротися не проти тіла й крові, а проти начал, проти властей, проти правителів цього світу темряви, проти духів злоби в піднебесних просторах» (Ефесянам 6:12).

Нашими ворогами, є не люди, які страждають та потребують захисту від гріха, а духовні сили зла, темряви та ненависті. Тому основне наше покликання – сіяти і множити Мир, освячуючи землю і людей. Всюди, завжди і у всьому. Служіння ХСП – це перш за все Духовна Війна Останніх Днів, яка одночасно торкається духу та душі, а також розуму, волі  і тіла людини. Саме тому в рамках Християнської Служби Порятунку формується молитовний простір, основу якого складає так званий Молитовний Щит. І, оскільки духовний світ не обмежується людськими законами та фізичними кордонами, то окремі клітинки загального тіла Молитовного Щита можуть бути посіяні у будь-якому куточку земної кулі.

На цей раз у Литві, куди з відповідною місією нещодавно прибули служителі ХСП. Тут їх гостинно прийняли сестри зі згромадження святого Казимира у Каунасі. Нещодавно саме настоятелька цього згромадження сестра Сільвія відвідала Київ з метою обговорення можливих напрямів співслужіння ХСП з литовськими католиками.

Тут, на сакральній землі древнього Пажайсліського монастиря, розпочалося спільне молитовне чування за успішне і безпечне провадження служіння ХСП на прифронтових територіях, за здобуття миру на Донбасі, за духовне процвітання України, за збереження християнської цивілізації на теренах Європи, за навернення Росії до Бога.

Молитва у цих інтенціях символічно була проведена також і на святому для всіх литовців місці- Горі Хрестів.

Так розпочалася дія Молитовного Щита ХСП на литовській землі. І вже у наступні дні географія спільного молитовного служіння почала стрімко розширюватися. Після проведення за посередництва сестри Сільвії зустрічі служителів ХСП з секретарем Конференції настоятельок католицьких жіночих згромаджень Литви францисканкою сестрою Гражіною, до спільного Молитовного Щита крім сестер згромадження святого Казимира доєдналися сестри – францисканки Марії Неустанної Допомоги (Кретинга), сестри зі згромадження Розіп’ятого Христа (Вільнюс), сестри – кармелітанки Остробрамської Марії (Крікштенай), сестри – асумцьоністки (Вільнюс), сестри зі згромадження Марії Утішительниці Пригноблених (Друскінінкай), сестри зі згромадження святого Бенедикта (Каунас), сестри зі згромадження святої Клари (Кретинга), сестри зі згромадження святого Йоанна (Вільнюс).

Під час перебування у Каунасі служителі ХСП також започаткували спільну молитовну практику в рамках єдиного Молитовного Щита з двома широко відомими католицькими харизматичними спільнотами, а саме євангелізаційною спільнотою «Живі Камені» та спільнотою служіння внутрішнього зцілення «Потік Благодаті». Згоди про це було досягнуто під час зустрічей з лідерами зазначених спільнот.

Є сподівання, що додатковим поштовхом для залучення литовських християн до спільного з українцями молитовного простору стане спеціальна передача на місцевому католицькому радіо «Марія», яка була записана за ініціативою волонтерів – мирян зі складу католицького просімейного руху.

«Молитва – це могутня зброя і велика охорона», – так сказав колись св. Іван Золотоустий. І тепер литовці та українці розпочали духовний бій плече до плеча під егідою спільного Молитовного Щита. Отож далі буде…

Be the first to comment on "МОЛИТОВНИЙ ЩИТ ХСП ДОЛАЄ КОРДОНИ. ТЕПЕР ЛИТВА"

Залишити відповідь