Молитовний Щит ХСП: духовна війна триває

Молитовний Щит – це духовний простір, де християни, які небайдужі до сучасних проблем і викликів як в тілі Церкви, так і у світі, вносять свій вклад в Божу справу через молитву. Ми впевнені, що всі віруючі люди сьогодні покликані до активної участі у духовній війні, слідуючи за словами, виголошеними у свій час апостолом Павлом: «Нам бо треба боротися не проти тіла й крові, а проти начал, проти властей, проти правителів цього світу темряви, проти духів злоби в піднебесних просторах» (Ефесянам 6:12).

В структурі Молитовного Щита є три кола молитовників, кожне з яких має своє призначення та покликання. Процес розпізнання та формування внутрішньої структури Молитовного Щита знаходиться у постійній динаміці.  Кожний християнин може віднайти своє місце у служінні Молитовного Щита – для цього необхідні лише відкритість на покликання духовного воїна та готовність до посвячення у служінні.

До Зовнішнього Кола відносяться молитовні групи, які у різний спосіб, у складі різних християнських середовищ та у різних країнах систематично моляться в загальних інтенціях Молитовного Щита. Зокрема, це молитовники з України, Литви, Польщі, інших європейських країн, чікується приєднання молитовників з Росіі та Ізраіля. Загальне завдання молитви Зовнішнього Кола Молитовного Щита – освячення духовного, світоглядного та суспільного просторів відповідних країн чи регіонів. У конкретний період Молитовний Щит молиться за питання, які найбільше потребують невідкладного втручання Божого Провидіння. В такі молитовні групи  об’єднані як богопосвячені особи, так і миряни. Ніяких шаблонів і формальних вимог. Ніяких конфесійних чи деномінаційних обмежень. Лише відкритість на участь в духовному тілі Молитовного Щита та готовність до регулярної молитви в єдності з іншими його підрозділами.

Всім координаторам молитовних груп Зовнішнього Кола завчасно надсилаються інтенції, які особливо актуальні у відповідному місяці. Це інтенції для молитов за Соціум, Націю, Церкву, Україну, Литву, Польщу, Міжмор’я (між Балтійським та Чорним морями), Європу, Росію та Ізраїль. При цьому, інтенції за свої країни формулюють молитовники саме з цих країн. Молитовники моляться у спосіб, який є звичним для їх церковних спільнот, рухів  чи середовищ. Важливо, щоб це були мотивовані та вірні своєму покликанню люди, які усвідомлюють свою місію та готові до зрілої і відповідальної постави у духовному протистоянні.

В Середньому Колі Молитовного Щита знаходяться спеціальні молитовні групи, призначені для внутрішнього служіння в рамках Християнської Служби Порятунку, зокрема: захисна ходатайственна група, яка молиться за врегулювання нагальних потреб та вирішення загальних внутрішніх проблем служіння ХСП; група молитовників-заступників, які, за потреби, моляться за окремих людей  заступницькими молитвами та молитвами внутрішнього зцілення; група атакуючої картографічної молитви, яка спрямована на розпізнання та руйнування духовних твердинь на певних територіях та в окремих громадах.

У Внутрішньому Колі Молитовного Щита знаходяться особливі групи служителів, а саме: група персональних ходатаїв, які, за потреби,  моляться індивідуально за служителів ХСП чи стан справ у окремих командах служителів, що потребують у певний час та за певних обставин адресного духовного захисту і  допомоги;  група пророчого поклоніння, яка забезпечує проведення періодичних молитовних чувань служителів ХСП; лідерська група служіння Молитовного Щита «Умбон»; молитовно – пророча група.

Be the first to comment on "Молитовний Щит ХСП: духовна війна триває"

Залишити відповідь