На Донеччині відсвяткували День села неподалік від лінії зіткнення

Селище Новоселівка, засноване в 1921 році, розкинулося серед мальовничих краєвидів Донецької області. Сама назва засвідчує, що село молоде але – 95 років від заснування – немалий вік. Після воєнні роки головою колгоспу був Василь Бабенко, який і відновив село та надав йому друге життя.

Тут мешкають роботящі люди, котрі дбають про розвиток свого населеного пункту незважаючи на те, що постійно знаходяться під обстрілами. На урочистостях з нагоди Дня села добрі слова вітань і побажань линули з уст представників сільської влади , директора школи, гостей, які завітали на свято.

Вони бажали усім процвітання, добробуту, мирного неба. Подякували також й тим, хто небайдужий до проблем громади та бере активну участь у житті села.

Особливо теплі побажання успіхів у всіх справах, родинних радощів, подальшого розвитку громади прозвучали і звуст директора школи. За його словами, квітуче і красиве село і надалі повинно лише ставати кращим і багатшим, адже тут живуть люди, які заслуговують на краще життя.

До привітань також приєдналися офіцери групи ЦВС «Маріуполь» та «Християнська служба порятунку».

Свято вдалося, адже його учасники переглянули чудовий концерт, підготовлений учасниками художньої самодіяльності. До участі в концерті долучились й виконавиця українських народних та естрадних пісень Олена Овсієнко-Саліцька, разом з чоловіком Олександром Саліцьким (аранжировщик і звукорежисер).

Під час свята провели конкурс на кращий малюнок на асфальті. Переможців нагородили цінними подарунками. Проводилися змагання серед футбольних команд, перетягування канату. Для дітей цього населеного пункту завдяки благодійним організаційм.Волноваха було встановлено надувну гірку , на якій дітлахи з радісну гралися.

Особливу увагу багатьох привернула виставка господинь, які своїми руками приготували солодощі. Гурмани мали змогу оцінити кулінарні здібності місцевих господинь, котрі гостинно пригощали всіх знаменитим короваєм. Для молоді влаштували дискотеці.

Насамкінець сільська голова подякувала тим, хто долучився до підготовки і проведення Дня села, хто прийшов розділити радість свята із мешканцями. На завершення селяни гостинно запрошували всіх на День села наступного року.

2

3

4

5

6

7

8

9

10

Джерело: CIMIC

Be the first to comment on "На Донеччині відсвяткували День села неподалік від лінії зіткнення"

Залишити відповідь