На Луганщині служителі ХСП моляться з місцевими мешканцями за потреби людей і закликають до примирення

На Луганщині, у прифронтових населених пунктах, служителі Християнської служби порятунку моляться та несуть Слово Боже, щоби розбивати духовні твердині, які стоять на перешкоді до встановлення справжнього миру.

sl-nam

Одним із знакових місць та своєрідним форпостом, де точиться постійна молитва в цих намірах, є  молитовний намет на одному з контрольно-пропускних пунктів з непідконтрольною територією, через який щодня проходять в обох напрямах тисячі людей. Кожного дня там відбуваються молитовні чування та Богослужіння, що проводять служителі різних християнських деномінацій.

namet4

«У наметі моляться люди з обох сторін. Просимо за потреби людей, проповідуємо Слово Боже та закликаємо до примирення», – розповідають капелани ХСП.

Навколо намету кипить не лише суто духовне життя.  Розповідає капелан ХСП Олександра:

«Ліля давно приходить на служіння церкви «Божий мир» в наш молитовний намет. У неї пробилося колесо на велосипеді. Ми допомогли коштами, щоб вона могла полагодити свій такий простий, але, в цих умовах, дуже необхідний транспортний засіб.

sl1

А от Володимир та його дружина практично втратили житло. Ще з серпня допомагаємо їм продуктами, а Володимиру постійно потрібні підгузки для дорослих та ліки. За це вони дуже дякують Богу та всім нам».

sl2

І таких історій чимало. Історій людей, які проживають у навколишніх селах і для яких молитовний намет є єдиним центром пульсування християнського життя. Історії людей, які пересікають лінію розмежування і, почувши несподіваний поклик серця, мимохіть заходять до намету, де молитва служителів змінює їх існування назавжди. Історій людей, які в лавах наших військових підрозділів, що несуть службу на контрольно-пропускному пункті, щодня спостерігаючи за життям намету, якось таки наважуються зайти до нього, щоби почути слово, яке зігріває та просвітлює їх душі.

namet

Життя Христового форпосту на лінії розмежування добра і зла, світла та темряви, здорового глузду та абсурду триває…

Be the first to comment on "На Луганщині служителі ХСП моляться з місцевими мешканцями за потреби людей і закликають до примирення"

Напишіть відгук