На минулому тижні ХСП у Єрусалимі, Києві, Варшаві, Вільнюсі, Маріуполі, Стрию, Бахмуті (Дайджест ХСП №45)

Ізраїль

Співзасновник Християнської Служби Порятунку Ігор Шторм перебував в Ізраїлі, де взяв участь у світовій конференції для лідерів і пастирів Інвіжен 2020, яка проводиться екуменічним рухом “Міжнародне Християнське Посольство в Єрусалимі (ICEJ). Українські католики вперше представлені на подібних заходах ICEJ.
Проведено низку переговорів і консультацій з потенційними партнерами ХСП у сферах служіння Молитовно го Щита і місіонерської діяльності. Окреслені перспективи спільного служіння у Ізраїлі та за його межами. Далі буде…

Оприлюднені молитовні наміри на лютий для груп Молитовного Щита Християнської Служби Порятунку, а також для всіх бажаючих приєднатися до нас у молитві.

Київ

Парафія Пресвятої Діви Марії Матері Церкви на бульварі Перова у Києві. Зимова сесія Школи Християнського Життя і Євангелізації. У ній беруть участь особливі учасники –
служителі місіонерської команди ХСП-Маріуполь, які є місцевими мешканцями сіл прифронтовї зони. Вони є Божим даром і великим свідченням Божої благодаті для всіх нас.

У Києві очікується знакова подія: церемонія утворення першої в Україні хоругви Ордену Лицарів Йоана Павла ІІ. Це відбудеться під час Святої Меси 9 лютого 2020р. в парафії Пресвятої Діви Марії Матері Церкви (Київ, бульвар Перова, 1-б). Початок Меси о 9:00.
Це особлива подія для Християнської Служби Порятунку, оскільки у стартовий склад зазначеної хоругви увійдуть саме служителі ХСП.

Християнська Служба Порятунку на хвилях Радіо Марія

Програма “Modus vivendi” (Стиль життя) з Оксаною Семенець виходитиме у прямому ефірі раз на два тижні у п’ятницю о 21:00. В її рамках висвітлюватимуться питання християнського способу мислення і дії в особистому, родинному та спільнотовому просторах сучасної людини. Це спільний проект Радіо Марія та Християнської Соціальної Платформи при ХСП.В інші п’ятниці, у цей же час теж двічі на місяць, виходить передача з ведучим Олексієм Погорєловим. Вона називається “Musa sapientum або просто банан”. Програма створена в рамках співпраці Християнської Служби Порятунку з Радіо Марія і сайтом «Родина».  Вона покликана висвітлювати актуальні питання життя українського суспільства у християнському контексті.

Дитину потрібно сприймати як дар, а не як засіб власного щастя чи предмет сподівань

1 лютого на Християнській Соціальній Платформі у рамках курсу “Щаслива і міцна сім’я” відбувся тренінг «Моральні питання подружнього життя». Про ключові питання біоетики у подружжі ділилася Марія Ярема, доктор біоетики, викладач кафедри богослов’я та Школи біоетики УКУ (Львів).
Йшлося про християнську візію подружжя, у якому дітородність входить у сутність подружнього життя, а не є його окремою частиною. Дитину потрібно сприймати як дар, а не як засіб власного щастя чи предмет сподівань. Християнські подружжя мають бути відкриті на плідність, а контрацепцію енцикліка Humanae vitae визнала морально злим засобом (що було на той час революційно). У даному контексті йдеться про те, що моральне зло не може бути більшим чи меншим, вибір існує лише між фізичним чи моральним злом.
Лектор розповіла про дозволені етичні методи штучного запліднення. Акцентувала увагу на вирішенні проблем неплідності, зокрема, торкнулася питання усиновлення дітей та НаПроТехнологій.
Також розглядали питання розлучення, і як його трактує католицька та православна Церква.

Стрий

31 січня 2020 відбувся навчальний захід “Мікробізнес в агровиробництві: з чого розпочати” в рамках спільної програми #Добрийгосподар , яка адмініструється БФ #Рідня та Християнською службою порятунку #ХСП .

ХСП-Варшава

Перша субота місяця. Чоловічий Розарій Варшава. Також молитвами огортали нашу неньку Україну. Брали участь біля 250 чоловіків!
Стійкі солдати! Готові служити Цариці на кожний виклик.

Керівник #ХСП МАРІУПОЛЬ-ПІОНЕРСЬКЕ та координатор #ХСП-Варшава Włodzimierz Korczyński зустрілися у Варшаві, щоб обговорити подальші кроки із залучення польської допомоги для людей у зоні війни на Донбасі.

ХСП- Маріуполь-Піонерське

Зустріч керівника ХСП-Маріуполь Володимира Завадського з настоятелькою-візитаторкою Хелмінсько-Познаньської провінції с. Малгожатою Пранга та іншими сестрами зі Згромадження Сестер Вікентія де Поль, а також їх духовним наставником отцем Яцеком Ваховяком. Нагадаємо, що саме сестри-шарітки протягом року самовіддано служили у Піонерському – вони провели дев’ять шеститижневих ротацій, в кожній з яких взяли участь по дві сестри. Мали приємне спілкування, планували подальше співслужіння, отримали благословіння на подальшу співпрацю між ХСП та сестрами-шарітками.

Вивчення англійської мови стимулює інтелектуальний розвиток дітей і допомагає гармонійно розвиватися))).
Дякуємо Елена Пруглова за проведення заняття.

Розпочали програму спрямовану на розвиток соціальної адаптації підлітків.
– формування комунікативних навичок.
Дякуємо Iuliia Chalewycz за проведення заняття.

У дитячому садку ” Лелека ” розпочали корекційно- розвиткову програму емоційної сфери. Дякуємо Iuliia Chalewycz за проведення заняття.

ХСП-Вільнюс

Наші молитовники в дії.

ХСП-Бахмут

Наші лютерани і п’ятидесятники разом в служінні. А в цей же час в багатьох інших місцях пліч-о-пліч на Божій Ниві працюють також римо-католики і баптисти, реформати і греко-католики, месіанські євреї і православні…
Це і є суть братства Християнської Служби Порятунку.

 

 

Be the first to comment on "На минулому тижні ХСП у Єрусалимі, Києві, Варшаві, Вільнюсі, Маріуполі, Стрию, Бахмуті (Дайджест ХСП №45)"

Напишіть відгук