На Школі Соціального Лідерства про характер християнського лідера, фінанси, здоров’я та працю в житті християнина

Минулого вікенду відбувся третій блок Програми Школа Соціального Лідерства. Цього разу йшлося про  лідерство, фінанси, здоров’я та працю в житті християнина.

Про характер християнського лідера розповідав Андрій Оленчик, співзасновник і програмний координатор ХСП, член Ради Об’єднання католицьких спільнот, наголошуючи, що велика ціль і великі перемоги досягаються поступовим шляхом кропіткої щоденної праці. Від того, наскільки кожен день є просякнутий Святим Духом, наскільки самодисципліна заставляє працювати, незважаючи на втому, демотиваційні чинники, конфліктні ситуації, залежить кінцеве досягнення великої мети.

Про основні засадничі принципи управління власними фінансами згідно із моделями, викладеними у Святому Письмі, ділилася Олеся Шніцер, тренер-консультант з фінансової грамотності, координатор Школи Соціального Лідерства. Важливу увагу було приділено формуванню  бюджету християнської родини та питанню заощаджень та пожертви.

Як свідчити про Бога на робочому місці? Денис Гореньков, координатор ініціативи «Місія в професії», соціолог та місіолог запропонував учасникам шість практичних можливостей благовістя на роботі, які вони могли пропрацювати практично у групах. Служіння на робочому місці – це про щоденну підготовку грунту та  сіяння доброго зерна, це про вірність у малому, стійкість у вірі, активну життєву позицію та постійне уповання на Бога.

Про вісім принципів здоров’я, що базуються на біблійних істинах та сучасних наукових дослідженнях, розповідала лікар-невропатолог медичного центру “Ангелія”. Вісім принципів здоров’я – результат практики медиків та теологів із середовища Адвентистів Сьомого Дня.  Окрім 7 природних принципів, зокрема, вода, сонячне світло, відпочинок, харчування, фізична активність, а також наскрізного принципу –  утримання, йшлося про важливу основу здоров’я – довіру до Бога.

« І сказав Він: Коли дійсно будеш ти слухати голосу Господа, Бога твого, і будеш робити слушне в очах Його, і будеш слухатися заповідей Його, і будеш виконувати всі постанови Його, то всю хворобу, що Я поклав був на Єгипет, не покладу на тебе, бо Я Господь, Лікар твій!» (Вихід 15:26)

Be the first to comment on "На Школі Соціального Лідерства про характер християнського лідера, фінанси, здоров’я та працю в житті християнина"

Залишити відповідь