На творчі заняття ХСП діти  приходять, щоб побути разом, погратися, покататись на велосипеді, чи просто поспілкуватись (фоторепортаж)

Зараз канікули, але у прифронтових Талаківці та Піонерському Християнська Служба Порятунку продовжує організовувати творчі заняття не тільки для дітей.

Учасниками занять часто є й батьки.

«Діти, які приходять, щоб побути разом, погратися. Протягом заняття відбуваються ігри, конкурси, майстер-класи з декупажу та гри на гітарі, стрільба з лука, катання на велосипеді, бадмінтон, чи просто щирі розмови. Це все робиться для радості, миру та духовного спокою дітей!», – розповідають служителі ХСП.

Проводити такі заняття ХСП допомагали сестри Інна та Дарія з м. Києва із Згромадження Дочки Непорочного Серця Пресвятої Діви Марії (Серцянки).

Далі пряма мова сестер:

«Літо, море, сонце, канікули, радість, сміх!!!!! Це все – мрія дітей, які знаходяться в Талаківці, де служителі ХСП допомагають хоча б на трохи приблизити щось із справжнього дитинства!

Літо, звичайно, є для всіх, АЛЕ  море – заміноване! Сонце ще раз показує місця від куль та гранат. Канікули, протягом яких потрібно дивитися за дідусем, готувати їжу, адже батьки поїхали далеко в місто, щоб знайти роботу.

Радість та сміх лише тоді, коли забуваються жахіття війни! Це дитинство дітей, з якими ми сьогодні проводили творчі заняття.

Потім кожен з них отримав невеличкий , але такий важливий подарунок – Розарії! Дякуємо Богові за дари отримані сьогодні у перебування з цими маленькими янголятами!».

У дітей канікули. Здавалося б, сонце, можна купатися та радісно проводити час. Та для цих дітей сонячні дні не такі вже й веселі, вони завжди насторожі…
Хоч школа закрита на літній період, директор школи дозволила ХСП проводити творчі заняття з дітьми.


Ми з дітками не бачилися два тижні. Протягом цього часу вони щодня до нас дзвонили і запитували про те, коли ми повернемося. Багато радості було, коли ми знову зустрілися. Навіть сильна злива не завадила дітям прийти.
Господи, благослови їх любов’ю та миром».

ХСП дякує жертводавцям, які допомагають з матералами та реманентом для проведення таких цікавих зустрічей з дітьми. Особлива подяка Вікторії Сухоребровій за серветки, які вона пожертвувала для проведення занять з декупажу.

Be the first to comment on "На творчі заняття ХСП діти  приходять, щоб побути разом, погратися, покататись на велосипеді, чи просто поспілкуватись (фоторепортаж)"

Залишити відповідь