«Наше життя знаходить сенс лише в служінні Богові та ближньому»: служіння с.Октавії в зоні АТО

«Наше життя знаходить сенс лише

в служінні Богові та ближньому»

Папа Франциск

Цього року , з 07 – 14 січня, наша сестра Октавія Пайонк , яка на щодень послуговує у спільноті на Сихові (Львів), служила як  волонтерка на сході України. Сестра розповіла нам про цей новий досвід служіння:

«На одній з зустрічей  вищих настоятельок жіночих чернечих згромаджень України, одна з сестер, яка протягом тижня перебувала в зоні АТО, розповіла мені, що там в прикордонних селах, дуже потрібні волонтери, які могли б служити дітям, молодим людям, людям похилого віку. В мені появилося бажання поїхати там. За згодою вищих настоятельок, я змогла зреалізувати свою мрію в січні 2019 року.  7 січня я разом з двома сестрами милосердя вирушила до Маріуполя . Наша служба – як волонтерів – полягала в катехизації дітей в школі, в дитячому садку, в центрі Християнської Служби Порятунку – в Піонерському – де ми жили, і де діти і підлітки приходили в суботу і неділю, а ми проводили для них, як і для  літніх людей катехізацію та Біблійні Кола.

В цьому часі, ми також з колядою і гуманітарною допомогою, відвідували потребуючі сім’ї, самотніх та хворих людей. Я з молоддю підготовляла  літургію Святої Меси, котру відправляв отець Збігнєв – капуцин – запрошений, п. Володимиром, директором Християнської Служби Порятунку, щоб  в центрі ХСП провадити «Біблійну школу».

Досвід служіння в Піонерському,  дозволив мені зрозуміти, якою благодаттю є дар віри – багато з цих людей прагнуть його – це було видно, як вони охоче приходили на Біблійні зустрічі, незважаючи на відстань, яку мусіли подолати… Серед дітей та молоді тільки незначна кількість приступає до Причастя, більшість готується до прийняття Святих Таїнств.

Я відчула необхідність підтримувати їх молитвою, як і потребу просто бути з ними, розмовляти про Бога, Його присутність в житті людини та любов, якою хоче нас обдаровувати!

Слава Господу за цей неймовірно багатий час, а також за прекрасних людей яких я там зустріла, котрі служать, присвячують ближнім свій час, сили, любов, організовують необхідну їм допомогу… Благослови їх, Господи.”

І Вам дякуємо, сестро Октавіє, за свідоцтво та приклад відважного служіння!

Джерело: сайт Згромадження Сестер Служебниць Непорочного Зачаття Пресвятої Діви Марії (сілезькі)

Be the first to comment on "«Наше життя знаходить сенс лише в служінні Богові та ближньому»: служіння с.Октавії в зоні АТО"

Залишити відповідь