“Назустріч Другому Єрусалимському Собору”, “Добрий господар”, “Донеччина у полум’ї” (Дайджест ХСП №27)

В лоні Молитовного Щита Християнської Служби Порятунку розпочинає своє служіння особлива група молитовників – заступників у форматі TJCII (рух “Назустріч Другому Єрусалимському Собору”). Торується шлях покаяння за злочини українців проти єврейського народу. Продовжується шлях протистояння духу антисемітизму, який ще міцно укорінений у свідомості нашої нації. Утверджується шлях молитовного служіння Ізраїлю, щоби був готовий прийняти Єшуа як Месію і зустріти Його в момент
Другого Приходу, який стрімко наближається. Благослови, Господи, всіх причетних до Справи руйнування духовних твердинь, що перешкоджають єдності Твого Народу!

Село Великі Глібовичі Перемишлянського району на Львівщині. Парох місцевої греко-католицької парафії отець Микола Стручинськмй та координатор програми “Добрий Господар” Олег Шмілик. Робота йде…

ХСП-Варшава (координатор Володимир Корчинський)
ЧОЛОВІЧИЙ РОЗАРІЙ. Богослужіння перших субот місяця.
Відшкодування Непорочному Серцю Марії.

На сторінці Pomoc Kościołowi w Potrzebie про допомогу з Польщі для дітей війни у сірій зоні.

Олена Єрохіна (ХСП-Авдіївка).
Велика подяка отцю Рафалу, дітям та молоді Польщі. Посмішку малечі не можна купити, вона з’являється від наповнення серця.
Дякуємо дорогі друзі за цю неймовірну посмішку!!!
Велика подяка Cimic Avdeevka за проведений час разом та підтримку.

#хсп-Авдіївка.Велика подяка отцю Рафалу, дітям та молоді Польщі. Посмішку малечі не можна купити, вона з'являється від наповнення серця.Дякуємо дорогі друзі за цю неймовірну посмішку!!!Велика подяка Cimic Avdeevka за проведений час разом та підтримку.

Gepostet von елена ерохина am Donnerstag, 5. September 2019

ХСП-Маріуполь-Піонерське (координатор Володимир Завадський)

Служителі ХСП, діти з прифронтових сіл і їхні батьки висловлюють подяку релігійній місії “Карітас-Спес” та її президенту о. Петру Жарковському, а також добродіям з Польщі за допомогу і підтримку!

Дорогі наші сестри – монахині Яніна Дуржевська та Рената Кажмарек.
Важко знайти слова, які достатньо б висловили всю нашу подяку за вашу роботу, за відданість, за серце і любов, які ви запропонували дітям, дорослим, стареньким і всім потребуючим. Наша подяка – це обіцянка, що ваша праця не буде забута.
Ви вчили дітей, перш за все, як бути добрими людьми, маленькими християнами, вчили Любові до Бога і ближнього, формували їх особистість і розвивали чутливість на власному прикладі.
Бажаємо вам з цілого серця задоволення від служіння, на ваших місцях проживання, будьте і надалі такими ж веселими і посміхайтеся. Нехай Бог благословить вас у всіх добрих справах,
Марія оточує постійною опікою. Дорогі сестрички, ми будемо про вас пам’ятати в молитві.

Наш літній табір вже закінчився та суботні наші заняття продовжуються. Ми говорили з дітьми про МРІЇ, малювали їх.
Та насолоджувалися останніми теплими літніми днями.

Літо закінчилося, відпочинок закінчився…
На зміну якому завжди приходить осінь, яка закликає Першим дзвоником до Країни Знань та відкриває двері всім школярам🔔
Отож, і ми розділили радість цього свята з дітьми нашого центру “Ковчег”.
Приємно бачити їх відпочившими та засмаглими.
Бажаємо їм, щоб новий навчальний рік примножив багаж знань, дав добрі плоди і буде легким в реалізації всього задуманого!💐❤️

ХСП-Авдіївка (служитель Олена Єрохіна).
Велика подяка Людмила Бобровская за сорочки. Спочатку були одні задуми,але Господь направив у той бік де це було найбільш важливо.
Також велика подяка та шана молоді Польщі та Rafał Cyfka , Taras Sikorczuk та Сергей Доротюк за привезені шкільні приладдя,одяг, смачненьке – це надихнуло дітей,розквітли очі та подарувало приемну несподіванку кожному.
Велика подяка місцевим мешканцям селища Писарівка за картоплю. Діти так раділи коли її діставали з машини, та несли до калитки. Мабуть це був найбільш цінний подарунок.
Велика подяка усім родинам,які подарували часточку родинного затишку та піклування у ці родини.
Дякуємо від щирого серця!!!

Приехали к друзьям #ХСП-Марьинка))) Давно не виделись,для ребят новое знакомство, приятное дружеское общение. И всё это время проходит непринужденно,в простоте,с улыбкой))) Затем вкуснейший обед и перегрузка привезённого нашим ребятам, маленькая частица тепла, уют сердца, поддержка, уважение и почтение ребят!!!

– ХСП-Мар’їнка (служитель Тетяна Мойсеєва)
Бывают такие дни, когда кажется, что каждый сантиметр этого дня насыщен событиями. 😜😊 Сегодня был именно такой))) У нас поломался кран на кухне и это причинило «некоторые неудобства», а также к сожалению непредвиденные расходы 😒. Но, хорошо, что ребята у нас супер молодцы и смогли сами его поменять и все сделать!!!!!
А ещё с самого утра новые интересные знакомства, общения. Неожиданные гости и те, кого долго ждали)))) Посылки, подарки и смаколики… И все это смешано с любовью и улыбками))))

И снова немножко о нашем центре комплексной реабилитации для людей с инвалидностью и детей с инвалидностью «Вогник надії». Пару месяцев назад, когда была у них, услышала, что центр очень нуждается в массажном столе. Медсестра делала деткам массаж на кушетке, где очень не удобно.

Мне кажется я прожужжала всем уши про стол 😁 и ещё про сенсорные мячи… так хотелось помочь… И…. вот…Господь реально делает чудеса!!!! Делает это через неравнодушных людей!!! Хотелось бы назвать их, но они пожелали остаться инкогнито)))) Подарили не только стол и мячи, но ещё и велотренажёр!!!!
А ещё сегодня я попала на композиции из цветов, которые делали дети вместе с сотрудниками….

И вообще они такие молодцы, столько всего интересного делают своими руками!!!!
Спасибо огромное тем, кто там работает, и вдохновляет и помогает делать такие вещи!!!!
P.S. Центр нуждается ещё в очень многих вещах, поэтому у кого будет желание помочь пишите в личку 😊

ХСП-Старобільськ (Церква «Християнська Надія»)

Провели праздник для детей с.Закотное🥳

Веселые конкурсы, аквагрим, сладкая вата, танцевальный мастер-класс, много позитива и веселья!!!

Слава Богу!

– ХСП-Бахмут (Зайцеве, Майорськ, Жованка). Служитель Олег Коноплянка.
Говорили за наше ставлення до Бога й Божих слуг, якими є пастири, пророки, євангелісти…, та кожен з нас, що народженні з гори.

Продолжаем еженедельный проект служения милосердие “Накорми голодного”. Выражаем благодарность за финансовую поддержку этого проекта Nick Sytchev, и всем добрым людям которые принимают участие в этом проекте. Бог да благословит вас за вашу помощь этим людям.
Друзья кто хочет участвовать в этом проекте пишите в личку, будем рады любой помощи.

Майорськ, домашня група. Сьогодні до нас завітав пастир Олександр з Макіївки( в них відібрали молитовний будинок, але ” Для Слова Божого нема кайданів.”)
Розбирали притчу, про блудного сина, які якості характеру виявились у молодшого, які у старшого, і Як ставиться Батько. Тоді кожен міг сопоставити себе, на кого він більше схожий?
Було цікаво!

У неділю знову побували в гостях у римсько-католицькій Парафії Воздвиження Святого Христа у Києві. На Службах Божих говорили про війну на Донбасі та служіння Християнської Служби Порятунку на прифронтових територіях. Дякуємо отцям -кармелітам за традиційну увагу та підтримку.

Be the first to comment on "“Назустріч Другому Єрусалимському Собору”, “Добрий господар”, “Донеччина у полум’ї” (Дайджест ХСП №27)"

Напишіть відгук