Нещодавно Апостольський Нунцій в Україні Архиєпископ Клаудіо Ґуджеротті перебував з черговим візитом на Сході України

Одразу по приїзді із зони розмежування вогню, Апостольський Нунцій в Україні, Його Високопреосвященство Архієпископ Клаудіо Ґуджеротті в прямому ефірі програми «Християнство сьогодні» говорив про Церкву, що має вийти на периферії. Про шанс для мирян. Про зовнішній тиск на Україну і внутрішні проблеми. І про вибір між життям і пляшкою «водки».

Зокрема, відповідаючи на запитання, задане в ефірі рятувальником ХСП Володимиром, що сьогодні продовжує своє служіння у прифронтовій зоні, Апостольський Нунцій сказав таке: «…Так само чи такі мобільні групи, які могли би доїжджати і довозити цю допомогу. Але якщо там бомбардують, хто навіть при добрих намірах зміг би робити таку допомогу, щоби довезти її до тих, котрі її потребують? З іншого боку маємо перед собою того, хто поставив це питання, цю людину, яка робить все можливе, щоби доносити цю допомогу і прикладами таких людей треба захоплюватися і мати щораз більше тих людей, які би давали приклад такого жертовного служіння. Як каже Його Блаженство Святослав, потрібна така мирна імміграція із заходу, щоби допомогти людям на сході…».

Нагадуємо, що нещодавно Апостольський Нунцій в Україні Архиєпископ Клаудіо Ґуджеротті перебував з черговим візитом на Сході України. Цього разу він приїхав з групою лікарів з Італії, щоб познайомити їх з тим, як виглядає ситуація у сфері охорони здоров’я в тій частині України, де відбуваються бойові дії, а також на прилеглих до них територіях.

Під час подорожі Нунція і лікарів супроводжували єпископ Ян Собіло, Голова Технічного Комітету Акції «Папа для України».

“В рамках візиту делегація відвідала Запоріжжя, Маріуполь, а також проїхала через територію бойових дій: Мар’їнку, Курахово, с. Бердянське. Перш за все Архиєпископ Клаудіо Ґуджеротті прагнув зустрітися з людьми. Під час кожної безпосередньої розмови з представниками різних гуманітарних організацій, які діють на сході України, Архиєпископ питав про методи праці і допомоги людям, яким чином організації знаходять найбільш потребуючих і виявляють їхні потреби. Таким чином Апостольський Нунцій показав додаткові можливості для адресної реалізації допомоги в рамках Акції “Папа для України” через співпрацю з гуманітарними організаціями та використання їх досвіду”, – поділився враженнями від поїздки на прифронтові території єпископ Ян Собіло.

img_20161025_194242

img-20161025-wa0003

Be the first to comment on "Нещодавно Апостольський Нунцій в Україні Архиєпископ Клаудіо Ґуджеротті перебував з черговим візитом на Сході України"

Залишити відповідь