О. Роман Лаба: “Народжене Дитя, яке лежить у яслах, є проханням Бога, щоб зупинитися і поклонитися цій Безмежній Любові”

Кесар Август вчинив велику ласку економіці Віфлеєма, коли видав наказ переписати «всю землю». З Вифлиєма походила королівська династія Давида і всі, хто був з його роду йшли туди записатися. Що відбувається в цей час на дорогах вулиць? Усі зайняті приїздом гостей, готують додаткові місця для ночівель, будують заїзд. Торгівля в ці дні набирає неабиякого розмаху. Усі бігають і метушаться, щоб не пропустити цей сприятливий для економіки час. Саме тому не було місця в заїзді, коли Йосиф і Марія вирушили до Вифлиєму. Більш впливовіші потомки Давида «забронювали» собі місця в навколишніх заїздах. Чи хтось у такій біганині звернув увагу на вагітну дівчину 16 років, яка їхала верхом на віслюку, і на чоловіка, руки і обличчя якого прикрашали сліди праці. Чи міг би повірити власник готелю, що він тільки що виставив Бога за двері. Серед суєти Віфлеєму, Народжене Дитя, яке лежить у яслах, є проханням Бога, проханням, щоб зупинитися і поклонитися цій Безмежній Любові. Здається, що наше сьогодення дещо подібне до тієї метушні – ловимо нагоду, щоб збільшити оберти нашого «життєвого бізнесу». Щоб тільки це нам не коштувало зустрічі з Новонародженим. Парадокс, але найбільше метушні саме на Різдвяні свята!

Be the first to comment on "О. Роман Лаба: “Народжене Дитя, яке лежить у яслах, є проханням Бога, щоб зупинитися і поклонитися цій Безмежній Любові”"

Залишити відповідь